2 Aralık hangi burç?

Yay burcunun ana karakteri, Yunan mitolojisinde sayısız kahraman yetiştirmiş bir Centaur bilge olan Chiron’dur. Bu burca sahip insanlar, bir yerde uzun süre hareketsiz oturmayı zor bulurlar ve her zaman bir sonraki maceralarını planlarlar. Ancak Yay, yeni bir şehirde sadece turist olmayı sevmez, kendilerini tamamen yabancı bir kültüre kaptırmayı ve geleneklerini öğrenmeyi tercih eder.

Yay, akıllarından geçenleri tam olarak söyleme eğilimindedir. Bu yüzden bazen patavatsız olabiliyor. Güçlü inançlara sahiptir. Bu burç bilgi ve fikirlerini insanlarla paylaşmayı ve bunun için değerli olduğunu hissetmeyi sever. Ancak kendi fikirlerini başkalarına dayatmamaya dikkat etmelidirler. Herhangi bir şey için kolayca fanatik olma eğilimi vardır. İşte, 2 Aralık Burcu Yükseleni, Yorumu ve Özellikleri Nedir? Yay burcunda doğan insanların temel özelliği canlılık, samimiyet ve hayatı şevkle yaşamalarıdır. Güven dolu, mutlu ve bilgedir. Tehlikelere karşı pervasız olabilir.

Konsantre olamamaları dikkatlerinin dağılmasına neden olur, bir projeyi uzun süre planlayıp yürütemezler, çok çabuk sıkılırlar, bir kenara bırakıp tekrar başka bir şeye geçerler. Yay burçları için adalet vazgeçilmez bir şeydir ve kocaman bir kalbe sahiptirler, bu yüzden çok iyi arkadaş ve hayat arkadaşı olarak kabul edilirler. Arkadaş çevresini ise daima neşelendirir.

2 Aralık Yükseleni Nedir?

Yükselen burç, kişinin doğum saati ve doğum yerine göre hesaplanır. Bu bilgi olmadan yükselen burç yorumu yapılamaz. 2 Aralık yükseleni nedir? Sorusuna genel tabir ile şu şekilde cevap verilebilir:

00:00 – 02:00 arası yükselen Başak olur

02:30 – 04:40 arası yükselen Terazi olur

05:00 – 07:25 arası yükselen Akrep olur

10:30 – 12:00: arası yükselen Oğlak Burcu

12:30 – 13:00 arası yükselen Kova Burcu

13:30 – 14:00 arası yükselen Balık Burcu

14:30 – 15:00 arası yükselen Koç Burcu

15:30 – 16:00 arası yükselen Boğa Burcu

16:30 – 18:00 arası yükselen İkizler Burcu

18:30 – 20:00 arası yükselen Yengeç burcu

20:30 – 23:00 arası yükselen Aslan Burcu

2 Aralık’ta Doğan Yabancı Ünlüler Ve Futbolcular

Astrolojide doğum tarihiniz 22 Kasım ile 21 Aralık arasına denk geliyorsa yay burcu insanısınız demektir. İşte, 2 Aralık’ta doğan yabancı ünlüler ve futbolcular:

Yabancı Ünlüler:

2 Aralık Burcu Kadını

Bir yay burcunun doğduğu tarih, kişilik özelliklerinin çoğunu büyük ölçüde belirler. Bu burçta doğan kadınlar iyimser ve enerjik insanlardır. Büyük canlılıkları ve hayattaki her şeyi taşıdıkları şevki ile öne çıkarlar. 2 Aralık burcu kadını yay burcudur ve yay burcu bir kadını, meraklıdır ve yeni maceralar yaşamaya her zaman hazırdır. Yay kadınları harika arkadaşlar, cömert ve iyi danışmanlardır. Sosyal ilişkilerine büyük özen gösterirler. Ortamın enerjisini yükseltirler. Kötü enerjiyi ve karamsarlığa tahammül edemezler.

Bir Cevap Yazın