“BİM’e Gelse de Alsak Diye Beklediğiniz Tüylü Dostlara Özel Oyuncaklar”

Özellikle kedilerin en sevdiği oyuncakların başında tüneller geliyor. T şeklindeki tünel hem kedi hem köpeklere uygun. Parlak renkleri ile evcil hayvanların ilgisini çeken oyuncak katlanabildiği için kolayca saklanıyor. Dayanıklı malzemesiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz tünel hem iç mekanda hem dış mekanda kullanılabiliyor.

Kedim buna hakikaten bayıldı, zaten kedi dediğin zaman ya kutunun içine girecek ya da içine girebileceği böyle bir şey bulursa kaçırmayacak. Dayanıklı olduğunu gördüm. Kediniz normalin üzerinde büyük değilse eğlenceli bir ürün ama tabii sadece bu yetmiyor, içinde onu ilgilendirecek başka oyuncakların da olması lazım.

Bu ürün için tıklayın.

Amazon’dan yapacağınız alışverişlerde Ön Sipariş Fiyat Garantisi ( Aldığınız seçili ürünlerin fiyatları belirli bir tarihe kadar düşerse, düştüğü miktar kadar bakiye hesabınıza yüklenir), Prime üyelerine özel ücretsiz ve hızlı kargo hizmeti, Prime Video ile ödüllü dizileri altyazılı izleme, özel fırsatlara erişme ve Prime Gaming ile bedava oyun ayrıcalıklarından yararlanabileceğinizi unutmayın.

Bir Cevap Yazın