“Binance’den, Türkiye’ye özel açıklama” Düzenleme yolda!”

Kripto para borsası Binance, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilen yeni kripto düzenlemeleri kapsamında operasyonlarında değişikliğe gidiyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada, şeffaflık ve yasal düzenlemelere tam uyum taahhüdü çerçevesinde Türkiye’deki hizmetlerde bazı güncellemelerin yapılacağı belirtildi.

Binance, Türkiye’deki kripto varlık düzenlemelerini yakından takip ettiğini ve tüm kullanıcılar için uyumlu bir ortam sağlamak adına düzenleyicilerle iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Şirket, sektör için yasal bir çerçevenin ekosistemin korunması ve gelişmesi için hayati olduğunu söyledi.

Binance'den dikkat çeken karar Ülkeden tamamen çekiliyor!Binance'den dikkat çeken karar Ülkeden tamamen çekiliyor!

Bu kapsamda Türkiye ve küresel olarak yasal uyumu sağlamak adına gerekli tüm adımları atmaya devam edeceğini açıkladı. Açıklamada. Binance.com’un Türkiye’den erişilebilirliğinin devam edeceğini sizlere temin ederiz. Ancak, hizmetlerimizde bazı önemli değişiklikler olacaktır” denildi.


Facebook, telif ihlali sonrası yapay zeka içeriklerine savaş açtıFacebook, telif ihlali sonrası yapay zeka içeriklerine savaş açtı

Facebook, telif ihlali sonrası yapay zeka içeriklerine savaş açtı

Facebook (Meta), yaptığı açıklamayla yapay zekayla üretilen fotoğraf ve görsellere dair yeni kararlarını paylaştı.

Binance.com’daki Türkçe dil seçeneği önümüzdeki 3 ay içerisinde kademeli olarak kaldırılacak. Ayrıca Türk kullanıcılar için doğrudan tüm pazarlama faaliyetleri tamamen durdurulacak.

  • Dil Seçeneği: Türkiye’deki Binance.com hizmetlerinde Türkçe dil seçeneği 3 ay içerisinde kademeli olarak kaldırılacaktır.
  • Pazarlama Faaliyetleri: Türk kullanıcılar için doğrudan tüm pazarlama faaliyetleri tamamen durdurulacaktır.

Binance, bu değişikliklerin bazı kullanıcıları etkileyebileceğinin farkında olduklarını belirtti. Ancak tüm kullanıcıların güvenliği ve memnuniyetinin öncelikli olduğunu da vurguladı. Kullanıcı fonlarının güvende olduğunu ve yatırma/çekme işlemlerinin aksamadan devam edeceğini söyledi.

Binance ayrıca soru ve sorunlar için müşteri destek ekibine 7/24 ulaşılabileceğini hatırlattı.

Bir Cevap Yazın