Black Myth: Wukong için NVIDIA Özel Bir Sürpriz Hazırlıyor”

NVIDIA, Çinli geliştirici Game Science ile yaptığı iş birliğini bugün duyurarak, Black Myth: Wukong’un önümüzdeki ay piyasaya sürecek. Bu ortaklık kapsamında, GeForce RTX 4090, 4080 SUPER, 4080, 4070 Ti SUPER, 4070 Ti, 4070 SUPER ve 4070 grafik kartları ile masaüstü bilgisayarlar, GeForce RTX 4090 Laptop GPU, RTX 4080 Laptop GPU veya RTX 4070 Laptop GPU içeren dizüstü bilgisayarlar satın alanlar, oyunun 20 Ağustos’ta piyasaya çıkışında kullanabilecekleri bir Steam kodu alacaklar.

Black Myth: Wukong, bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Çin’in klasik romanı Batıya Yolculuk’tan esinlenen oyunda, Destined One olarak bilinen bir maymunu kontrol edecekler. Oyuncular, Ruyi Jingu Bang asasını kullanabilecek ve üzere çeşitli yetenekler elde edebilecek.

Unreal Engine 5 ile güçlendirilen oyun DLSS 3.5 desteği sunacak. Şu anda oyunun GeForce NOW üzerinden oynanabilir olup olmayacağı belirsiz. Ancak konsol kullanıcıları oyunu PlayStation 5 üzerinde oynayabiliyor. Oyun Xbox Series S|X versiyonu için daha sonra piyasaya sürülecek.


Böyle grafik olamaz: Black Myth: Wukong için oynanış videosu yayınlandı!Böyle grafik olamaz: Black Myth: Wukong için oynanış videosu yayınlandı!

Böyle grafik olamaz: Black Myth: Wukong için oynanış videosu yayınlandı!

Unreal Engine 5 ile geliştirilen ve grafikleriyle dudak uçuklatacak olan Black Myth: Wukong için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

NVIDIA ayrıca ücretsiz oynanabilen Wuthering Waves oyunu DLSS uygulamasını güncelleyecek. Mevcut DLSS sistemine ek olarak, GeForce RTX 40 serisi sahipleri yeni bir güncelleme gelecek. Böylece oyun içi performanslarını artırabilecekler. Tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başaran oyun hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın