“Zenless Zone Zero’nun” sistem gereksinimleri on yıllık bir GPU ve 8 GB RAM’den ,fazlasını gerektirmiyor.”

Persona 5, Street Fighter ve Genshin Impact’in birleşimi. Bu harika bir karışım—eğer miHoYo dengeyi sağlayabilirse. Daha da önemlisi, oyunun tüm bunlardan önce oyun bilgisayarlarımızda sorunsuz çalışması gerekecek. Ancak bu bir sorun olmamalı çünkü Zenless Zone Zero sistem gereksinimleri çoğu kişi için sıfır sorun olacak.

4 Temmuz’da tam sürümü çıkması planlanan ve bugün ön yüklemeye açılan Zenless Zone Zero’nun günümüz oyun bilgisayarlarının çoğunda sorunsuz çalışması bekleniyor.

Açıkçası, 2024’teki bir oyun için minimum sistem gereksinimleri absürt derecede düşük. Bunun sebebinin oyunun aynı anda mobilde piyasaya sürülmesi olduğunu düşünüyorum; PC, PS5, iOS ve Android’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Sadece 7. Nesil veya üzeri Intel Core i5, 8 GB RAM ve bir Nvidia GeForce GTX 970’e ihtiyacınız olacak. Bu on yıllık bir grafik kartı.

Oyunun bu özelliklerde ne kadar iyi çalışacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok – muhtemelen en azından miHoYo’nun önerebileceği kadar iyi. Ancak bu, lansman öncesi sistem özelliklerinde her zaman böyle olmuyor. Neyse, gerçekten öğretmenin gözdesi olmak istiyorsanız, bunun yerine önerilen özellikleri hedeflemelisiniz.

Çoğu kişi için önerilen sistem özelliklerine uyum sağlamak kolay olacaktır; oldukça kolaydırlar.

Sadece 8 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 1660 veya üzeri bir ekran kartıyla birlikte yeterli olacaktır. 10. Nesil Intel Core i7, oyun için belki de en çok talep edilen şeydir; o neslin Core i7’si masaüstünde sekiz çekirdekle veya dizüstü bilgisayarlarda (çoğunlukla) altı çekirdekle geldi. Yine de, muhtemelen mevcut birçok güncel CPU ile eşleştirilmiş veya daha da iyileştirilmiştir.

Karşılaştırılabilir AMD parçalarına dair bir göstergemiz yok, ancak önerilen özellikleri karşılamak için sekiz çekirdekli bir Ryzen CPU bulmak için çok uzağa bakmanıza gerek yok. Kesin olarak söyleyemesem de, çoğu Ryzen 5 işlemcisinin de gayet iyi çalışacağını düşünüyorum; sekizden az çekirdeğe sahip olsalar bile. Burada belirtilen minimum özellik olarak, 7. Nesil Core i5’in yalnızca dört çekirdek ve dört iş parçacığıyla geldiğini söylüyorum. Günümüzde bunu yenmek zor değil.

İşte Epic Games Store’dan Zenless Zone Zero için önerilen tam sistem özellikleri:

Yatay kaydırmak için kaydırın
Zenless Zone Zero sistem gereksinimleri
Başlık Hücresi – Sütun 0 Asgari Tavsiye edilen
SEN Windows 10 veya sonraki sürümleri Windows 10 veya sonraki sürümleri
İşlemci 7. Nesil Intel Core i5 10. Nesil Intel Core i7
Hafıza 8 GB 8 GB
Grafik işlemcisi Nvidia GeForce GTX 970 Nvidia GeForce GTX 1660
Kurulum boyutu Yaklaşık 50 GB* Yaklaşık 50 GB*
Satır 5 – Hücre 0 Satır 5 – Hücre 1 *kullanıcı bildirdi

Zenless Zone Zero’yu hala nasıl bulacağınızdan emin değilseniz, dünyada biraz vakit geçirmek için uygulamalı zamanımız oldu . Oyunun dövüş animasyonları, melodileri ve kusursuz giyinmiş kadrosuyla etkilendik: “Zenless Zone Zero’da çok eğlendim,” diyor Mollie. Ancak oyunun her zamanki miHoYo formülünden uzaklaşmasının, Genshin Impact veya Honkai: Star Rail ile aynı yapışma gücüne ve tekrar oynanabilirliğe sahip olmasını engelleyebileceğini de hissetti.

Bu oyunun yeni bir hit olup olmadığını öğrenmek için uzun süre beklememize gerek kalmayacak. 4 Temmuz’da piyasaya sürülmeye hazır olan oyunu hemen indirebilirsiniz; Reddit’teki kullanıcıların bildirdiğine göre yaklaşık 50 GB yer kaplayacak .

Bölgesiz Zen Sıfır. Zensiz Sıfır Zen. Zensiz Bölge Sıfır—bu hikayeyi yazmak tüm Z’lerin tuhaf görünmesine neden oldu.

Bir Cevap Yazın