“Elden Ring modu nihayet ,Ranni’yi gerçek bir eş gibi yarı tanrı sırt çantası olarak takmanıza olanak sağlıyor

Elden Ring: Shadow of the Erdtree, RPG’nin nihai son oyununu kovalayan “moda ruhlu” oyuncular için çıtayı yükseltiyor: mümkün olan en temiz uyumu bulmak. Ve “çıtayı yükseltiyor” derken, en azından gelenek açısından, bir yarı tanrıyı sırtınıza alıp sırtınıza bindirebileceğiniz konseptini ortaya koyuyor. Nihai damla. Ne yazık ki, oyunda normalde bir yarı tanrı sırt çantası takmak mümkün değil, bu yüzden ApolloHoo bunu düzeltmek için bir mod yayınladı.

“Ranni’nin Vaat Edilen Eşi Tarnished” bir mod için en açıklayıcı başlık olmasa da, Nexus Mods sayfasındaki görseller konuyu anlatıyor: Herkesin en sevdiği ay cadısını sırtınıza Godfrey’nin aslanı veya DLC’deki belirli bir patron gibi takabilirsiniz. Orada özel bir şey yapmıyor ama yeni game+’da yeni evliyseniz , bunu Lands Between’de geçirdiğiniz bir balayı gibi düşünebilirsiniz.

Nexus Mod sayfasındaki yorumlar , kurulumunun zor olabileceğini söylüyor. Klasörü açmanız gerekiyor, bu da hatalara yol açabilir (benim için öyle oldu) ve dosyaları bir Mod Engine 2 klasörüne sürüklemeniz gerekiyor. Yorumlardaki birkaç kişi klasörün “düzeltilmiş” içeriklerini yükledi, ancak dosyaları rastgele Nexus Mod yabancılarından indirmeye ne kadar güveneceğinize siz karar verin. Bazı yorumcular, herhangi bir ekstra yardım almadan çalıştırabildiklerini söylüyor. Yine de yorumlara göz atmaya değer, Ranni’nin karakterinizde yanlış hizalanmış olarak görünmesini nasıl önleyeceğinize ve onu hangi silahın göstereceğine nasıl geçeceğinize dair talimatlar var (varsayılan olarak Finger Seal’dir).

Mod yapımcısı ApolloHoo’nun DLC’deki bir dövüşü sizin için mahvedecek benzer bir modu mevcut , ancak sorun yaşıyorsanız sırt çantası Ranni’nin nasıl düzgün çalışacağını anlamanıza yardımcı olabilir. ApolloHoo’nun aslında NPC ve düşman modellerini alternatif kullanımlar için geri dönüştüren birkaç modu var, örneğin atınızı Sekiro’dan İlahi Ejderha’ya dönüştüren bir mod veya Fia’nın yatağını bir nedenden dolayı silaha dönüştüren bir mod.

Umarım ApolloHoo mod dosyalarını temizler veya bir kurulum eğitimi yazar çünkü sırt çantası Ranni’ye buz büyüsü yapmam ve hatta bazı rünleri güçlendirmeler veya seviye atlamalar karşılığında takas etmene izin vermem gerekiyor. Kusursuz Co-op mod yapımcısı dikkatli olsa iyi olur; sırt çantası Ranni, ihtiyacın olacak tek co-op ortağı olabilir.

Bir Cevap Yazın