Elden Ring Oyuncuları, En Zorlu Patronu Hareketsiz Bırakmak İçin ‘Hadi Onu İkile’ Ekibi Kuruyor!

YENİ Malenia Peyniri (Hadi onu düetleyelim) – YouTube
YENİ Malenia Peyniri (Hadi onu düetleyelim) - YouTube

İzle

Zavallı Malenia, Miquella’nın Kılıcı, Elden Ring’in en saçma yapıları test etmek için kullandığı eğitim mankeni. Sadece bir kavanoz giymiş çıplak bir adam tarafından zorbalığa uğramıyorsa, daha fazla dayanamayana ve Büyük Rün’ünü teslim edene kadar üzerine sinekler atılıyor. Şimdi, Shadow of the Erdtree’nin yeni el ele silah türünün ona misilleme yapmasına bile izin vermeyeceğini fark eden iki oyuncu sayesinde, oyundaki en zor boss’lardan biri olarak statüsü sorgulanmaya başlandı.

Reddit kullanıcısı oRezyn, Shadow of the Erdtree’nin yeni spin kick ash of war’ı Dryleaf Whirlwind’in, aynı donanıma sahip bir arkadaşınız varsa Malenia’ya karşı düelloyu tamamen önemsizleştirebileceğini gösteren bir video kanıtı yayınladı. Videoda, oRezyn ve birlikte ‘Let us duo her’ olarak bilinen başka bir oyuncu, Malenia’ya tekme atıyor ve bu da tam bir dakika boyunca tek bir vuruş almadan yaptığı her şeyi kelimenin tam anlamıyla engelliyor.

Vagabond_Charizard yorumlarda “En güçlü yarı tanrılardan biri olduğunuzu ve iki çıplak adam tarafından sonsuzluğa sersemletildiğinizi hayal edin” yazdı.

oRezyn, kullandıkları yapının aslında bir yapı bile olmadığını söylüyor: Sadece DLC’den Dane’s Footwork ve Dryleaf Whirlwind Ash of War’a (kanamayla) ihtiyaç duyuyor. “Bu dövüşü nasıl bulduğumuza bakılırsa, herhangi bir özel tılsım takmamıza gerek kalmadı,” diye yazdılar. Tekme tanrısı olmanızı engelleyen tek şey, doğru silahı almak için Shadow of the Erdtree’deki son alana ulaşmanız ve aynısını yapan başka birini tanımanız gerektiğidir.

Ya da Let us duo her’un oyununuzda görünmesini ve boss dövüşü için müttefik olarak çağırmanızı umabilirsiniz. oRezyn ve arkadaşları hafta sonu bir yayında birkaç oyuncunun Malenia ile savaşmasına yardım etti ve belki daha fazla yardımda bulunurlar. Let us duo her adında iki çağırma işareti görürseniz ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Sadece yardım etmeye çalışmayın çünkü oRezyn, ona saldıran diğer kişilerin sonsuz sersemletme kilidini bozabileceğini ve Malenia’nın kaçmasına neden olabileceğini söylüyor. “O zaman çığlık atıp kaçarız.”

Elden Ring’in orijinal halk kahramanı Let Me Solo Her, Malenia’dan ayrılıp genişleme paketinin acımasız son boss’unda insanlara yardım etmeye başladı ; efsanevi oyuncunun geçmesi tam üç saat süren bir dövüş. Ama meşaleyi gerçekten iyi tekmeleyebilen iki adamdan daha iyi kim alabilir?

Bir Cevap Yazın