Eski eşi Nergis Kumbasar’dan onay aldı! Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den kızı Yasmin Erbil’e gönderme

Kızı Yasmin Erbil’in açıklamalarıyla gündem olan Mehmet Ali Erbil, sunduğu programda içini döktü.

Eski eşi Nergis Kumbasar'dan onay aldı! Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'den kızı Yasmin Erbil'e gönderme

ensonhaber.com

Ünlü olduğu günden beri özel hayatıyla gündemde olan Mehmet Ali Erbil, kendisinin sunduğu programa konuk olarak eski eşi ve Yasmin Erbil’in annesi Nergis Kumbasar’ı aldı.

Programda ikilinin arasında geçen diyalog dikkat çekti. Mehmet Ali Erbil’in söylediği sözler, kızı Yasmin Erbil’e gönderme olarak algılandı.

“İyi bir baba olmaya çalıştım”

Erbil, eski eşi Kumbasar’a “Nergis Kumbasar, yani soyadı Erbil olsa diyeceğim eski eşim. Ama soyadı benzerliği yok. Ben de ne kadar modern bir adamım da hiç öyle soyadı konusunda üstelemedim. Bazen aile yapımla ilgili eleştiriler geliyor ama ben hep iyi bir baba olmaya çalıştım. Bugüne kadar eşlerim dahil hiçbir kadına elimi kaldırmamışımdır.” ifadelerini kullandı.

Erbil, sözlerine şöyle devam etti:

“İkinci bir telefonum olmadı”

“Bu yaşa kadar ikinci bir telefonum olmadı. Allah’ımıza şükür ki çok sağlıklı, düzgün daha ziyade annesinin omurgalı yetiştirdiği bir kız var.”

“Üç çocuğunu da gayet sağlam yetiştirdin çok şükür”

Bu sözlerden sonra Kumbasar söze girdi: “Üç çocuğunu da gayet sağlam yetiştirdin çok şükür.” deyince Erbil ise yanıt olarak “Bunu annelerine borçluyuz.” dedi.

Çok fazla babalık görmedim”

Yeniden baba olmak istediğini açıklayan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den, babası ile ilgili dikkat çekici açıklamalar gelmişti. Erbil, “Çok fazla babalık görmedim, babamdan yaram var.” demişti.

Bir Cevap Yazın