Tam, indirme” siteleri 2024, 10 Ücretsiz Site?

Günümüzde internet olmadığında akıllı telefonlarımız veya bilgisayarlarımız pek bir anlam ifade etmiyor. Ancak bağlantının stabil olmadığı zamanlarda ve yolculuklarda daha önce indirilen içerikleri izlemek hayat kurtarıcı olabiliyor. Bu nedenle iyi bir dizi ve film indirme sitesi arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Ücretsiz film indirme siteleri ve programları listesi ile karşınızdayız.

En iyi ücretsiz film indirme siteleri

Film indirme programları aracılığıyla aşağıda yer alan sitelerden filmleri indirerek çevrimdışı izleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken önemli bir husus var. Bunların ücretsiz filmler olması, telif hakkı ile korunmadığı anlamına gelmiyor.

Telif hakları nedeniyle sadece kişisel kullanım amacıyla filmleri indirmenizi tavsiye ediyoruz. Herhangi bir yerde paylaşmanız veya başka bir platforma yüklemeniz, telif haklarını ihlal etmenize neden olacaktır.

  • YouTube
  • Internet Archive
  • Classic Cinema Online
  • Tubi
  • Open Culture
  • Retrovision
  • Le CiNéMa Club
  • Crackle
  • MoviesFoundOnline
  • IMDb TV

En İyi Torrent Siteleri 2022 – Güvenilir ve HızlıEn İyi Torrent Siteleri 2022 – Güvenilir ve Hızlı

En İyi Torrent Siteleri 2022 – Güvenilir ve Hızlı

Dünya genelinde popüler olan torrent sitelerini sizler için derledik. İşte güvenilirliği yüksek: En iyi torrent siteleri 2022 listemiz!

Film indirme programları denildiğinde ilk akla gelen Internet Download Manager uygulaması oluyor. Yıllardır Windows kullanıcıları için en popüler uygulamalardan birisi olan IDM sayesinde Facebook’tan YouTube’a kadar onlarca platformdan ve yüz binlerce internet sitesinden videoları indirmeniz mümkün.

YouTube

film-indirme-siteleri-youtubefilm-indirme-siteleri-youtube

İnternetin en geniş film ve video içerik deposu herkesin malumu YouTube. Birçok film, dizi veya belgesel bulunan platform, film indirme programları ile oldukça kullanışlı hale geliyor. İndirdiğiniz film için daha sonrasında Google’da arama yaparak uygun altyazıyı indirebilirsiniz. Ancak her film de indirmeye müsait değil bunu da hatırlatalım.

Bunun haricinde YouTube üzerinde bazı yerel film şirketlerinin resmi hesapları da bulunuyor. Kemal Sunal filmleri ya da eski Yeşilçam filmlerine göz atmak istiyorsanız, bu şirketlerin resmi YouTube sayfasına ulaşabilirsiniz.

Internet Archive

film-indirme-siteleri internet archivefilm-indirme-siteleri internet archive

Ücretsiz film indirme web sitelerimizin başında yaklaşık 25 yıldır aktif olan Internet Archive’i görünce şaşırabilirsiniz. Oysa ki bu platform bedava film, müzik ve kitap indirmek bir altın madeni gibi. Listede Jungle Book, Farewell to Arms, Iron Mask, Night of the Living Dead, The Brother from Another Planet gibi yapımlar yer alıyor.

Kullanılabilirlik: Her bölge ve cihaz

Classic Cinema Online

film-indirme-siteleri-classic-cinema-onlinefilm-indirme-siteleri-classic-cinema-online

Korku ve batı konulu içeriklerin yer aldığı film indirme sitesi arıyorsanız, Classic Cinema Online sizin için biçilmiş kaftan. İçerisinde yüzlerce film bulunan platform, bazı filmleri YouTube üzerinden sizlere taşıyor. Ayrıca bu filmler bazı film indirme programları ile indirilebiliyor. İndirilen filmlere istediğiniz dilde ve çözünürlükte altyazı da ekleyebiliyorsunuz.

Kullanılabilirlik: Her bölge ve cihaz

film-indirme-siteleri-nexus-streamfilm-indirme-siteleri-nexus-stream

Hiçbir ücret ödemeden film ve anime izlemeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise, ücretsiz film indirme siteleri arasındaki favorilerimizden birisi de, Nexus Stream. Belgeseller ve anime içerikler dahil olmak üzere 12 bin’den fazla içeriğe ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Filmlere tıkladığınızda size reklam sayfası açabilir, açılan sayfayı kapatıp aynı filme ikinci kez tıkladığınızda filmi indirebilirsiniz.

Platform The Inbetweeners, Shameless ve Peep Show gibi bölgeye özgü şovları da içeriyor. Ayrıca, içerikleri izlemeye başlamak için kayıt olmanız veya yerel bir istemci indirmeniz gerekmiyor.

Kullanılabilirlik: Her bölge ve cihaz

Tubi

TubiTubi

Tubi, yüzlerce TV şovuna ve filme ücretsiz erişim sağlayan San Francisco merkezli bir isteğe bağlı video platformu. Şu anda Paramount Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer ve Lionsgate gibi devlerinde arasında yer aldığı 200’den fazla içerik sağlayıcıya sahip. Bu siteye ulaşabilmek için VPN ile Amerika bölgesine bağlanmanız gerekiyor.

Platform her hafta yeni filmler ve şovlar sunuyor. İnternet sitesinin yanı sıra Tubi’ye Chromecast, Roku, Apple TV ve Amazon Fire TV’den erişim sağlamak mümkün.

Open Culture

open-cultureopen-culture

Bu platform, dünyanın her yerinden yüksek kaliteli videolar sunuyor. Ücretsiz filmler, ücretsiz çevrimiçi kurslar ve ücretsiz dil derslerine ev sahipliği yapıyor. 2006 yılında kurulan platform; Filmler, Çevrimiçi kurslar, Dil dersleri, e-Kitaplar, Ders Kitapları, Sesli Kitaplar olmak üzere 6 ana kategoriden oluşuyor.

Filmler bölümü mükemmel bir koleksiyondan oluşuyor. Şu anda, Oscar Ödüllü Filmler ve Charlie Chaplin filmlerinden oluşan özel bir koleksiyon içeren 1.150 ücretsiz filme ev sahipliği yapıyor.

Kullanılabilirlik: Her bölge ve cihaz

Le cinema clubLe cinema club

Bu yılın başlarında, son derece küratörlü Indie film izleme sitesi Le CiNéMa Club, yeniden tasarlanmış bir arayüzle yeniden hizmete girdi. İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen web sitesi, yeni yetenekleri teşvik etmeyi ve hak ettikleri ilgiyi görmeyen nadir yapımları ön plana çıkarmayı hedefliyor .

Platform her hafta bir yeni film yayınlıyor. Sitede bulacağınız içeriğin çoğu kısa film niteliğinde olsa da, web sitesi her uzunluktaki filmlere ev sahipliği yapıyor. Site, geçmişte Claire Denis‘in son derece nadir bulunan Keep It for Yourself filmini yayınlamıştı.

Kullanılabilirlik: Her bölge ve cihaz

En iyi film indirme siteleri: Crackle

Crackle, Sony’ye ait olduğu için film indirme siteleri arasında en iyi alternatiflerden birisi. Basit bir kayıt yapmanız, bir izleme listesi oluşturmanız sonucunda önceliklerinize göre öneriler karşınıza çıkıyor. Crackle, diğer web sitelerinde ücretsiz olarak bulamayacağınız birçok popüler film ve TV şovu sunuyor. Seinfeld, Firefly, Sports Jeopardy ve daha fazla ilgi çekici içerik bulunuyor. Crackle’ın Android ve iOS uygulamaları da var ki bu bariz bir artı nokta.

Platform ülkemizde lisans kısıtlamaları nedeniyle engellenmiş durumda. Platforma VPN veya proxy hizmeti kullanarak erişebilirsiniz.

MoviesFoundOnline

film-indirme-siteleri-movies-foundfilm-indirme-siteleri-movies-found

Bu web sitesi ücretsiz filmler, bağımsız filmler, TV şovları ve stand-up komedi içeriklerini sunuyor. Platform, kült klasikler ve kısa filmlerden belgesellere ve komedi filmlerine kadar çeşitli ücretsiz filmlere ev sahipliği yapıyor.

MoviesFoundOnline kendi başına herhangi bir medyayı barındırmadığı veya yüklemediği için, bazı telif hakkı ihlalleri varsa filmleri silmek için aktif olarak çalışıyor.

Kullanılabilirlik: Her bölge ve cihaz

Film indirme siteleri: IMDb TV

IMDb’nin sahibi Amazon olduğu için, bu hizmet Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm Fire TV sahiplerinin kullanımına sunulmuştur. Ücretsiz film ve TV şovları koleksiyonu oldukça etkileyici ve Amazon geçmişte,  daha fazla içerik eklemeye söz verdiğini açıklamıştı.

Lansmanda sunulan ilginç içeriklerden bazıları Midnight in Paris, The Illusionist, Memento, Born This Way, Quantum Leap gibi yapımların yanında Marvel Sinematik Evreni tutkunlarının sevdiği Spider-Man gibi filmler de yer alıyor.

IMDb TV, Amerika tabanlı VPN hizmetleri ile çalışabiliyor.

En iyi film indirme siteleri denildiğinde ilk akla gelenleri sizler için sıraladık. Sizce bunlar arasında en iyi film indirme sitesi hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir Cevap Yazın