Galaxy’ S24 FE için 5 farklı renk: seçeneği ,belirlendi!”

10 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurulması beklenen Samsung’s Galaxy S24 FE renkleri belli oldu.

Samsung’a oldukça yakın olarak bilinen bir kaynaktan gelen bilgilerre göre, Unpacked etkinliğinde duyurulacak olan Galaxy 24 FE için 5 farklı renk seçeneği sunulacak ve bu seçeneklerin, cihazın piyasaya sürüldüğü her ülkede ayrı ayrı sunulması planlanıyor.

samsung-galaxy-s21-fe-yeni-guncelleme-geldisamsung-galaxy-s21-fe-yeni-guncelleme-geldi

Samsung, Galaxy 24 FE ile üst segmente alternatif yaratacak

Samsung’a yakın kaynaklardan biri olarak bilinen, DSCC’den Ross Young’ın attığı bir tweet’e göre, Samsung Galaxy S24 FE beş farklı renk seçeneğiyle gelecek: Siyah, gri, açık mavi, açık yeşil ve sarı.

Ancak bildiğiniz üzere dev teknoloji firmaları, renk varyantlarını farrklı isimlerle adlandırmayı seviyor. Bu anlamda Samsung’un modelleri ve renkleri nasıl adlandıracağı da ortaya çıktı. Samsung’un verdiği isimlerle yeni renk seçenekleri; Grafit, Mor, Krem, Nane, Mandalina ve Çivit şeklinde olacak.


Samsung Galaxy Ring’in yeni özellikleri ortaya çıktıSamsung Galaxy Ring’in yeni özellikleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy Ring’in yeni özellikleri ortaya çıktı

Güney Kore menşeli teknoloji devi Samsung tarafından geliştirilen Samsung Galaxy Ring özellikleri ve detayları ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S24 FE ile ilgili gelen dedikodular, cihazın Galaxy S23 FE’ye benzer bir tasarımla geleceğini, ancak bazı küçük farklılıklar olacağı yönünde… SIM kart girişinin cihazın üst kısmında olması gibi farklılıklar bekleniyor. Buna ek olarak, Samsung Galaxy S24 FE’nin mevcut versiyondaki 6.4 inçlik ekrana kıyasla daha büyük, 6.65 inçlik bir ekrana sahip olacağı bekleniyor.

Son olarak, cihazın 50MP ana kamera ve daha ince bir tasarıma sahip olacağı, 4,500mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği ve 2024’ün son aylarında piyasada olacağı konuşulanlar arasında.

Peki sizler Galaxy 24 FE ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın