“Honor Magic V3, Vs3, ve MagicPad 2’nin Lansman Tarihi Duyuruldu!”

Honor, son yıllarda duyurduğu yeni cihazlarla birlikte Android pazarındaki payını ve müşteri potansiyelini artırmayı başardı. Uzun süredir hakkında sızıntılar bulunan Magic V3, geçtiğimiz sene tanıtılan Magic V2’nin yeni modeli olarak gelecek. Şimdi de marka Honor Magic V3, Vs3, MagicPad 2, ve MagicBook Art 14 modellerinin lansman tarihini duyurdu. İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde özellikleri sızdırılan yeni telefon, özellikleri ile katlanabilir telefon piyasasında önemli yere sahip olacak. Çin’de düzenlenecek etkinlikle birlikte tanıtılacak Honor Magic V3, Vs3, MagicPad 2, ve MagicBook Art 14 modellerinden Magic V3, Türkiye’de de satışa çıkabilir. Henüz V3’ün fiyatı hakkında bilgi bulunmasa da Magic V2, 65 bin 999 TL’den şu an satışta bulunuyor.

Sonunda Honor tarafından yapılan duyurularla birlikte lansman tarihi kesinleşen yeni cihazlar, bizi çok bekletmeyecek. Gelecek hafta 12 Temmuz’da düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak cihazlar, en yeni özelliklerle gelecek.


Honor’un yeni yapay zeka özellikleri, deepfake videolarla mücadele edecekHonor’un yeni yapay zeka özellikleri, deepfake videolarla mücadele edecek

Honor’un yeni yapay zeka özellikleri, deepfake videolarla mücadele edecek

Honor, yapay zeka tabanlı göz koruma ve deepfake video tespit özellikleriyle kullanıcı güvenliğini artırmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz sene V2 modeli Temmuz ayında tanıtılırken, Vs2 modeli ekimde tanıtılmıştı. Ayrıca 12 Temmuz’da MagicPad tam olarak bir yaşına girecek. Honor Magic V3’ün Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ve en az 16GB bellek ile gelmesi beklenirken, ağırlık olarak V2’den 17 gram daha hafif yani 220 gram olması bekleniyor.

Magic V3 katlanabilirMagic V3 katlanabilir

Hem tasarım açısından hem de donanım açısından yeniliklerle gelecek V3, daha ince yapısıyla da katlanabilir telefon pazarında önemli bir konumda bulunacak gibi duruyor. Önceki sızıntılara göre Magic V3, 50 megapiksel kamera, 5,000mAh batarya, ve 66W hızlı şarj desteğine ev sahipliği yapacak.

Peki ya siz Honor Magic V3 lansman ve diğer cihazlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın