Zenless Zone Zero’da Polychrome Nasıl Elde Edilir: Adım Adım Rehber”

Zenless Zone Zero’da Polychrome elde etmenin birçok farklı yolu var , ancak Signal Search’ü kullanarak yeni ajanlar çekmek istiyorsanız çok sayıda yol bulmanız gerekecek. Etkinliklere katılma, sandık açma ve görevleri tamamlama gibi olağan yöntemlerin yanı sıra, ZZZ Polychrome’unuzu elde etmek için yapabileceğiniz küçük günlük şeylere biraz daha fazla vurgu yapıyor.

Oyun düzenli gacha günlükleri içeriyor, ancak mağazanızın yakınında arcade oyunları oynayarak zorlukları tamamlayabilir, mahallede görevler yaparak Memur Mewmew’a yardım edebilirsiniz—evet, o dev bir kedidir. Gazete bayisi işleten çok mutlu bir husky’den günlük bir kazı kazan kartı bile alabilirsiniz, ancak bu size bir ödül garanti etmez.

Yeni karakterler ve W-Motorları edinebilmeniz için ZZZ Polychrome’u edinmenin tüm yolları şunlardır.

ZZZ’de Polychrome nasıl elde edilir

ZZZ’nin yeni karakterleri çekmek için kaynağını edinmenin birçok farklı yolu var. İşte şimdiye kadar karşılaştıklarım:

 • Errands: Bunlar ZZZ’deki günlük görevlerinizdir ve ana hikaye sırasında kilidini açacaksınız. Hepsini tamamlayın ve biraz Polychrome kazanın.
 • Giriş: Her denemeyi tamamlamak ve Polychrome kazanmak için Compendium’unuzdaki bu tek seferlik görevleri tamamlayın
 • Komisyonlar: Bunlar ZZZ’de görevlere verilen adlardır
 • Başarılar: Bunların birçoğunu oyunu oynayarak açabilirsiniz ve her biri size küçük bir miktar Polychrome kazandırıyor
 • Inter-Knot seviye ödülleri: Bunu Genshin’deki Macera Sıralamanız veya Star Rail’deki Trailblaze seviyeniz olarak düşünün. Seviye ödüllerinin bazıları Polychrome’u talep etmenize olanak tanır.
 • Godfinger Arcade: Sixth Street’teki oyun salonunda oyun oynarken zorlukları tamamladığınızda biraz Polychrome kazanabilirsiniz
 • Kayıp Mini Kargo Kamyonları: Bunlar esasen New Eridu’nun her bölgesinde bulabileceğiniz sandıklardır
 • Günlük kazı kazan kartı: Howl’ın gazete bayisinden her gün ücretsiz bir kazı kazan kartı alabilirsiniz ve bu rastgele olsa da size biraz Polychrome kazandırabilir.
 • Memur Mewmew: Bu polis maskotu, ilk ana hikaye görevini tamamlayana kadar görünmeyecek, ancak her mahallede onun için madalya kazanmak için meydan okumaları tamamlayabilir ve her biri Polychrome için talep edilebilir.
 • Hollow Zero: Bu, Honkai: Star Rail’deki Simulated Universe’e biraz benziyor; çeşitli ödül parkurlarına sahip bir roguelite modu. Hollow Zero’yu tamamlayıp Lisans Seviyenizi yükseltmek size Polychrome kazandıracak, ancak bunu her ilk temizlemede de elde edebilirsiniz.
 • Shiyu Savunması: Bu özel mod, Belobog görevini tamamladıktan sonra açılır ve her aşamada elde ettiğiniz rütbeye göre Polychrome’u ödüllendirir
 • Etkinlikler: ZZZ’nin her versiyonunda Polychrome’u ödüllendiren bir dizi etkinlik yer alacak ve günlük işlerinizin yanı sıra bunlar düzenli olarak çok miktarda para kazanmanız için en iyi seçeneğiniz olacak.

Gacha oyunlarına başladığınızda çok fazla para birimi elde ettiğinizden, gerçekten hoşunuza giden bir karakter ortaya çıktığında kullanmak için bunun makul bir kısmını saklamanızı öneririm. Bu, daha sonra Master Tape’leri toplamak zorunda kalmanızı önleyecektir.

Bir Cevap Yazın