“iPhone Cihazlara iOS 17.5.2 Güncellemesi Geliyor: Yenilikler Neler?”

Apple, iPhone telefon modelleri için dün iOS 18’in üçüncü geliştirici beta sürümünü piyasaya sürdü. Bu güncellemede bir dizi yeni değişiklik ve yükseltme ile birlikte geldi. Ancak şirket aynı zamanda iOS 17 için çeşitli değişiklikler içeren güncellemeler de yayınlamaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre, Apple, yakında iPhone modelleri için genel kullanıma sunulacak olan iOS 17.5.2 güncellemesi üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme alt yapı performansına odaklanan bazı dikkate değer değişiklikler bulunduruyor.

iOS 17.5.2, cihazın stabilitesi ve performansı üzerinde etkisi olabilecek küçük gizli değişikliklerde yapılacak. Güncelleme ilgili haber, X üzerinden anonim bir hesap tarafından paylaşıldı. Yapılan paylaşımlar sonrasında güncellemenin iPhone kullanıcıları için ne getireceği henüz bilinmiyor.

Şirketin iOS 17.5.2 ile büyük değişiklikler yapmayacağı gerçeği de biliniyor. Apple henüz iOS 18’in halka açık beta sürümünü yayınlamadı. Çünkü iOS 18 geliştirici beta aşamasında hala birçok hata bulunduruyor. iPhone telefon kullanıcıları halka açık beta sürümü konusunda hala çekimse davranıyor.


iOS 18 beta 3 güncellemesi yayınlandı! Neler değişti?iOS 18 beta 3 güncellemesi yayınlandı! Neler değişti?

iOS 18 beta 3 güncellemesi yayınlandı! Neler değişti?

iOS 18 beta 3 güncellemesi an itibariyle yayınlandı! Apple, koyu mod ikonlarını da içeren yeni detaylar ekledi.

Şirketin iOS 17.5.2’yi önümüzdeki haftalarda yayınlaması bekleniyor. Ancak bir nokta güncellemesi olduğu için beklenenden daha erken gelebilir. iOS 17.6’nın genel kullanıma sunulmadan önce Apple’ın iOS 17.5.2 güncellemesini yayınlaması bekleniyor. Bu güncelleme eylül ayında resmi olarak piyasaya sürülecek iOS 18’den önce gelebilir. Apple hali hazırda iOS 17.6 üzerinde çalışıyor. Şirket beta döngüsünü tamamladıktan sonra güncellemeyi gelecek ay yayınlayabilir.

Apple, ayrıca Apple Intelligence özelliklerini geliştirecek olan bir sonraki büyük iOS 19 güncellemesi üzerinde çalışmalara başladı. Sizce iOS 17.5.2 önemli ön yüzlü eklemelerle mi gelecek? Düşüncelerinizi aşağıda yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın