“Suicide Squad: Kill the Justice League,” Prime aboneleri için ücretsiz olarak indirilebilir ve saklanabilir olacak; ancak satın almak için yalnızca 48 saat süreniz olacak.

Ah, Suicide Squad: Kill the Justice League, seni neredeyse hiç tanımıyorduk. Bazı kurtarıcı özelliklere sahip olmasına rağmen , piyasaya sürüldükten sonra esasen yeryüzünden silinmiş bir oyun. Bu sadece benim hissettiğim bir şey değil: Yayıncının kendi itirafına göre Warner Bros.’a 200 milyon dolar kaybettirdi.

Yine de, vaat edilen çevrimdışı modun onu oynamanın birincil yolu haline gelmesinden önce denemek isterseniz , iyi haber! Prime aboneliğiniz varsa (alaycı bir şekilde konuşursak, muhtemelen vardır) oyun 48 saat boyunca ücretsiz olacak.

16 Temmuz, 12:00 PT (20:00 BST) itibarıyla Amazon Prime aboneleri Prime Day için Epic Store’daki Prime Gaming üzerinden indirebilecekler . Prime Gaming bloguna göre , hem Chivalry 2 hem de Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration da ücretsiz hediyeler listesine katılacak. Bunları talep ettiğinizde, bunlar sizin olacak.

Ancak Suicide Squad bu listeye eklenen en ilginç oyun oldu; Rise of the Tomb Raider’ın 2015’te çıkması ve Chivalry 2’nin 2021’deki çıkışının ardından iyi bir performans göstermesi göz önüne alındığında, milyonlarca dolar harcanarak yapılmış bir oyunun kendini ücretsiz sunması kaçınılmaz bir son gibi görünüyor.

Suicide Squad’ın buraya nasıl geldiğine gelince: Birincisi, savaş geçişi yorgunluğunun zirvesinde gelen, Fortnite ve Destiny 2 gibi oyunlarla doğrudan kavga eden canlı bir servis oyunuydu—zaten satın almış hayranlarla doluydu. İkincisi, sunucu sorunlarıyla geldi. Üçüncüsü, PC Gamer yazarı Robin Valentine’ın değerlendirmesine göre türde en anlamlı şekillerde yenilik yapmayı başaramadı —ve oyunun eş zamanlı oyuncu sayılarının Steam’de yüzlerin altına düştüğünü düşünürsek , ona inanmaya meyilliyim.

İşin bir diğer ilginç tarafı ise 2. Sezon güncellemesinin son dakika gecikmesi nedeniyle 25 Temmuz’a ertelenmesi. Başlangıçta güncellemenin 11 Temmuz’da yayınlanması planlanıyordu.

Warner Bros.’un burada çifte bir darbeye mi güvendiğini merak etmelisiniz: Potansiyel olarak sağlam bir güncelleme etrafındaki söylentileri, oyuncuları çekmek için ücretsiz tutma süresiyle iyimser bir şekilde birleştirmek. Yine de, “ücretsiz” bir oyun, ücretsiz bir oyundur: Suicide Squad: Kill the Justice League’in en azından, kendisini çalışır durumda tutmak için bir sunucuya ihtiyaç duymadığı bir geleceğe doğru topallamaya devam etmesini umuyoruz.

Bir Cevap Yazın