“Lethal Company’nin bir sonraki” güncellemesi sizi, kaçıracak ve parçalayacak!”

Lethal Company yeni bir büyük güncelleme aldı ve daha da fazla canavar ve ayrıca varlıkları veya sinir bozucu takım arkadaşlarını ezmek için kullanabileceğiniz bir kamyonet ekleyecek. Company Cruiser, oyundaki ilk (ve şu anda tek) araç ve artık tesisten geminize hurda yüklerini taşımak için mevcut en iyi seçenek. 

V55 şu anda Steam’de beta dalında mevcut, bu yüzden tüm yeni eklemeleri deneyebilir ve hemen herhangi bir hata veya sorunu bildirebilirsiniz. “Değişikliklerin deneyimi etkilemediğini hissedene kadar önümüzdeki birkaç gün içinde iyileştirmeler ve düzeltmeler üzerinde çalışacağım, sonra resmi olarak yayınlayacağım,” diyor solo geliştirici Zeekerss bir blog yazısında . “Umarım eğlenirsiniz!” 

Tüm güncelleme notları burada bulunabilir , ancak en iyi kısımlar kesinlikle iki yeni varlık ve sürülebilir kamyonettir. Berber adlı canavarlardan biri, komik derecede büyük makaslar tutan mavi bir kil figürüdür, ancak komik olmayan kısmı, makasları sizi ikiye bölmek için kullanmasıdır. Mavi figür, görüş alanında değilseniz görünmez olur ve oyunculara yaklaşmak için rastgele konumlara ışınlanabilir. 

Bu yeterince korkutucu gelmiyorsa, görünüşe göre her Berber, geçit töreni ses efektleri çıkaran Usta Berber adlı bir ‘liderin’ ritmini takip ediyor. Bir trampet sesi genellikle saldırmak üzere olduğu anlamına gelir, bu yüzden müziği yeterince yakından dinlerseniz hareketlerinden bazılarını tahmin edebilmelisiniz. Ah, ve sadece bir hatırlatma: Genellikle çiftler halinde seyahat ederler. Bu bilgiyle ne isterseniz yapın. 

Eklenen diğer varlığa Kidnapper Fox adı veriliyor ve adından da anlaşılacağı gibi işini yapıyor. Bu yaratıklar Vain Shroud gruplarında (kırmızı çalılar) saklanacak ve oyunculara tek başlarına saldırmak için bekleyecekler, ancak sizi anında öldürmek yerine, tilki diliyle size yapışacak ve sizi anında öldürmek için bir Vain Shroud’a geri sürükleyecek. Kendinizi bunlardan birinin yakaladığını fark ederseniz, bir silah alıp olabildiğince hızlı vurmaya çalışın, çünkü bu onu sersemleterek sizi yere serer. 

Ancak onları öldürmek kulağa geldiği kadar kolay olmayabilir. “Onları öldürmek için epey kürek darbesi de gerekiyor (belki de çok fazla? Bilmiyorum, belki de hitbox’larının nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim olmadığı için çok fazla atışı kaçırdım),” diyor bir oyuncu Steam sohbet forumunda

Baboon Hawks’ı yeterince kötü buluyorum, bu yüzden gemiye girip beni kesin ölüme götürebilecek başka bir düşman varlıkla karşılaşmak oyuna harika ve korkunç bir ekleme gibi geliyor. 

Zeekerss son zamanlarda bu güncellemelerden bazılarıyla güçten güce gidiyor. Daha önceki v50 güncellemesi, bir blob balığına benzeyen The Butler adlı tuhaf derecede sevimli bir düşman eklerken , aynı zamanda koşma hızında bazı gerekli değişiklikleri de uyguladı . Ancak, v50’de olduğu gibi, yeni varlıkların buna göre dengelenmesi muhtemelen biraz daha zaman alacaktır, bu yüzden çok fazla cezalandırılmak istemiyorsanız, şimdilik betadan uzak durmanız muhtemelen en iyisidir. 

Bir Cevap Yazın