“Polyamory: The Sims 4’e Bu Ay Lovestruck Genişleme Paketiyle Birlikte Ücretsiz Olarak Geliyor”

The Sims 4 Lovestruck Genişleme Paketi: Resmi Tanıtım Fragmanı – YouTube
The Sims 4 Lovestruck Genişleme Paketi: Resmi Tanıtım Fragmanı - YouTube

İzle

Geçtiğimiz hafta EA, Ciudad Enamorada adlı yeni bir kentsel dünya, Sim’leriniz için flört uygulamaları, kalp kırıklığıyla ölüm ve çok eşli ilişkiler içeren yaklaşan Sims 4 Lovestruck DLC’si hakkında ayrıntıları yayınladı. Bu son kısım birçok oyuncuyu heyecanlandırmış gibi görünüyor, ancak çok eşliliğin ücretli olup olmadığı konusunda biraz kafa karışıklığı var.

Arkadaşlık uygulamalarını edinmek için DLC’yi satın almanız gerekse de, birden fazla partnere sahip olmanın ücretsiz olduğundan emin olabilirsiniz. Ücretsiz olmayacak olan Sim’lerinizin sosyal takvimleri olacak, tüm bu ilişkileri sürdürmeye çalışmak.

The Sims 4 Lovestruck genişlemesi - iki sim mahalle kafesinin dışında hafifçe öpüşmek için eğiliyor

(Görsel kaynağı: Electronic Arts)

“Yeni Romantik Sınırlar sistemi tüm oyuncular için ücretsiz ve Sim’inizin deneyimini sınırlar ve kıskançlık ile özelleştirmenize olanak tanıyacak,” diyor EA’nın haber gönderisi . “Artık Sim’lerinizin romantik ilişkilere fiziksel ve duygusal romantik münhasırlık açısından nasıl yaklaştığını tanımlayabilirsiniz. Bu, Sim’lerin diğer ilişkileri etkilemeden birden fazla Sim ile çıkmasına olanak tanır.”

Bu, oyuncuların uzun zamandır bir Sims oyununda görmek istediği hayatın, aşkın ve cinselliğin bir başka parçasıdır. Elbette, flörtöz Sim’lerinizi komşularla sohbet ederek başlarının derde girmesine neden olmak gerçekten eğlencelidir, ancak daha fazla seçenek—tam anlamıyla—olması da harikadır. Bu şekilde, eşiniz açık ilişkinizi desteklediği sürece, aldattığınız için tokatlanmazsınız.

Kaçınılmaz olarak, bunun gibi yeni bir oyun özelliği kendi garip hatalarını da beraberinde getirecek, ancak EA yakın zamanda Sims 4’teki kalıcı hataları düzeltmek için bir ekip kurduğunu söyledi. Ben en çok, tüm Canlı Mod tuhaflarının poliamoriyi sınırlarına kadar zorlayarak bununla ne yapmayı başardıklarını görmekle ilgileniyorum. Bir sim kaç partneri makul bir şekilde idare edebilir? 100 bebek meydan okumasını unutun ve 100 buluşma meydan okumasını getirin.

Yeni Create-A-Sim ve Build/Buy Mode seçeneklerine gelince, henüz eklemelerin tam maddeler halindeki listesine sahip değiliz, ancak muhtemelen bunu yakında ön sipariş sayfasında göreceğiz. Fragmanda kıyafet olarak çok sayıda çiçek desenli gömlek ve elbise, bazı iç çamaşırı seçenekleri ve çok sayıda altın takı görebilirsiniz. Oldukça trend görünen pençe tokaları içeren birkaç farklı uzun saç modeli var.

The Sims 4 lovestruck genişlemesi - Fotoğraf, cinsel yönelim, yaş aralıkları ve özellikler içeren bir Sim's Cupid's Corner flört uygulaması profili

(Görsel kaynağı: Electronic Arts)

İnşa Et/Satın Al Modu bana biraz daha dağınık görünüyor. Çılgın duvar kağıtları ve neon ışıklı tabelalar gibi çok sayıda gösterişli kulüp eşyası var ama aynı zamanda kavisli bir havuz, duvarlar için çok şık bitki dekoru ve çok sayıda döşemeli mobilya gibi birçok modern inşa modu parçası da var. Sanırım kalbimin nerede olduğunu ve bunun Canlı Mod olmadığını söyleyebilirsiniz.

The Sims 4 Lovestruck genişlemesi 25 Temmuz’da çıkıyor. İşte genişleme paketiyle birlikte gelen ücretsiz güncellemeyle gelen özellikler hakkında kısa bir özet:

Ücretsiz oyun güncellemesi:

 • Sim’inizin ilişkilerde romantik veya fiziksel ayrıcalığı nasıl gördüğünü belirlemek için Romantik Sınırlar sistemi

Lovestruck genişlemesi:

 • Üç mahalleli yeni dünya Ciudad Enamorada
 • Botanik bahçe kafe ve bar, gece kulübü, dalış barı, park ve spor salonu topluluk alanları
 • Aşk oteli Hızlı Öpücük
 • Uygun Sim’leri çekmek için Bekarlar Buluşma Noktası özelliği
 • Cupid’s Corner flört uygulaması ve özelleştirilebilir Sim profili
 • Mekan, tarih türü, aktiviteler ve hedefleri seçmek için tarih planlama sistemi
 • Romantik Danışman kariyeri
 • Etkileşimli piknik örtüsü
 • Yemek paylaşma, yıldızlara bakma, şehvetli danslar ve yeni öpücük türü gibi yeni eylemler
 • Üç yeni WooHoo noktası (biri dolapta, diğeri ise fragmana göre piknik örtüsünün üzerinde)
 • İlişki başına romantizm dinamikleri: sağlıklı, ateşli, gergin ve öngörülemez
 • Diğer Sim’lerin kişiliklerine, özelliklerine veya tarzlarına dayalı olarak onları heyecanlandıran ve heyecanlandırmayan şeyler
 • Çift danışmanlığına katılma seçeneği
 • Yeni özlemler: Paragon Ortağı ve Romantik Kaşif
 • Yeni özellikler: Romantik olarak çekingen ve Lovebug
 • Yeni korkular: Yakınlık korkusu ve yalnız kalma korkusu
 • Yeni ölüm: Yürek kırıklığı, öyle görünüyor

Bir Cevap Yazın