‘Elden Ring’ olarak yeniden adlandırılan oyunun en büyük kahramanı ilk kez ‘Let Me Solo Them’ olarak tanıtıldı mı?

Hayat komik değil mi? Bir zamanlar sizi korkutan, düzenli olarak yaptığınız tüm şeyleri düşünün. İlk kez karşılaştığınızda, hiçbir insanın üstesinden gelemeyeceği, tamamen aşılmaz engeller gibi görünen şeyler. 

Belki işinizde, belki sınavlarınızda, belki yabancı bir ülkedeki günlük hayatınızda, ya da bir tanrının savaşçı çocuğu ve onun devasa çift bıçaklarıyla sık sık yaşadığınız savaşlarda. Ya da vergilerinizde. Vergilerinizi ödemek bazen korkutucu da olabilir.

Tamam, bunlardan biri yalnızca Let Me Solo Her iseniz sizin için önemli olacaktır, Malenia’da soytarılık yaparak öylesine görkemli bir kariyer inşa eden Elden Ring halk kahramanı ki FromSoft ona zahmeti için gerçek hayattan bir kılıç gönderdi. Son zamanlarda Shadow of the Erdtree’de ortalığı karıştırıyordu ve o bile DLC’nin son boss’larıyla ilgili birkaç sorunla karşılaştı: Dövüşü yenmesi tam üç saatini aldı . Erdtree’nin son savaşı için spoiler içerir .

Ama bunların hepsi geçmişte kaldı, çünkü kahramanımız artık Radahn’a her iki evresinde de Malenia’ya yaptığı kadar kolaylıkla soytarılık yapabilecek noktaya geldi. Dün LMSH’nin YouTube kanalına yüklenen “Let Me Solo Them” başlıklı videoda, her iki evrede de beş dakikadan biraz daha kısa bir sürede bu aptalı kısa sürede hallediyor. Bu, başlangıçta harcadığı sürenin %2,8’i. Ayrıca, kıyafeti artık çok çekici bulduğum yırtık bir pelerin içeriyor.

[Elden Ring] Onları tek başıma halletmeme izin verin – YouTube
[Elden Ring] Onları tek başıma halletmeme izin verin - YouTube

İzle

Onun stratejisi, Elden Ring’de benim şimdiye kadar denediğim hiçbir şeyde olmadığım kadar iyi olmak. Radahn bir vuruş yapamıyor: Kılıçları neredeyse, LMSH orada değil ve bu arada bizim aptal şampiyonumuz ona her türlü özel olarak ayarlanmış rapier’lerle zarar veriyor, çürüme, kanama ve donma yaratıyor ve genel olarak Radahn’ı gerçek bir budala gibi gösteriyor.

Bu, asla eşleşmeyi umamayacağım bir ustalık türü, ancak yine de bundan faydalanabilirim. Görünüşe göre LMSH, Radahn’ın patron arenasının dışında, bir zamanlar Malenia’nın dışında olduğu gibi iş yapmaya açık, yani oyuncular isterlerse onu yardım için çağırabilirler (veya sadece patronla savaşabilirler). Hey, neden ellerini kirletiyorsun ki, sadece geri çekilip bir profesyonelin çalışmasını izleyebilirsin?

Bir Cevap Yazın