Samsung Galaxy’ S25 ile oyun: dünyasında yeni bir, dönem başlıyor,!

Samsung, Galaxy S25 ailesiyle birlikte oyun performansında yeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyor. Genshin Impact gibi bazı oyunlarda yüksek kare hızlarına ulaşacağı belirtildi. Peki Snapdragon 8 Gen 4’lü S25 serisi neler vadediyor?

Samsung Galaxy S25 serisinin piyasaya sürülmesine bir yıldan daha uzun bir süre bulunuyor. Ancak Çin’den gelen son sızıntılar, Galaxy S25 ailesinin oyun performansını gözler önüne serdi. Buna göre Genshin Impact’i saniyede 120 FPS hızında çalıştırabileceği iddia edildi.

En güçlü Android modellerini bile zorlayan Genshin Impact, grafiksel açıdan oldukça iddialı bir oyun olarak öne çıkıyor. Günümüzde üst düzey Android telefonların çoğu 60 FPS’de oynatabiliyor. Çinli kaynaklar ise S25’in Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 yonga setinden gücünü alacağını ortaya koydu.


Microsoft’tan son uyarı! Xbox’ta bir devir kapanıyorMicrosoft’tan son uyarı! Xbox’ta bir devir kapanıyor

Microsoft’tan son uyarı! Xbox’ta bir devir kapanıyor

Xbox 360 dijital mağazası kapatılıyor. Microsoft, 15 yaşındaki dijital platformdan alışveriş yapmayı durduracak.

Yapay zeka destekli kare oluşturma yeteneği sayesinde Snapdragon 8 Gen 4’ün oyun performansında ön plana çıkması bekleniyor. AMD ve NVIDIA’nın ekran kartlarında kullandığı teknolojiye benzer şekilde, Snapdragon 8 Gen 4’te kare oluşturma özelliği sunulacak.

Yonga setinin Ekim ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Genshin Impact’te 120 FPS’ye ulaşması ise bu tarihten sonra büyük işlere imza atacağı anlamına geliyor.

Genshin impact yüzde 30 komisyon, app store yüzde 30 komisyon, genshin impactGenshin impact yüzde 30 komisyon, app store yüzde 30 komisyon, genshin impact

Öte yandan Samsung’un Galaxy S25 Ultra için planladığı en büyük yenilik, daha yuvarlak hatlara sahip olması. Kaynaklara göre, bu yeni tasarım cihazın elde daha rahat tutulmasını sağlayacak ve genel estetiğini iyileştirecek.

Bir Cevap Yazın