Samsung’’dan Galaxy,’ S25 serisi için ters köşe karar!,

Samsung, Galaxy S25 ailesi için çalışmalarına hız kattı. Galaxy S25 ve S25 Ultra’ya ek olarak S25 Plus için yeni iddialar ortaya atıldı. Şirketin üç model sunacağı söylenirken, Galaxy S25 Plus’ın iptal edilmediği dile getirildi.

Kısa bir süre önce Samsung Galaxy S25 Plus modelinin, GSMA veritabanında görülmediği için piyasaya sürülmeyebileceği iddia edilmişti. Ancak son raporlar, bu söylentinin yanlış olduğunu ortaya koydu. Samsung, Galaxy S25+ için çalışmalara başladı.

samsung-galaxy-s25-yapay-zeka-gemini-nano-2-kapak ultra tasarımısamsung-galaxy-s25-yapay-zeka-gemini-nano-2-kapak ultra tasarımı

GSMA veritabanı, akıllı telefonların piyasaya sürülmeden önce kayıtlı olması gereken bir platform. Şirket Galaxy S25 ve S25 Ultra modellerini Temmuz ayında kaydetmiş olsa da, Plus versiyonu için kayıt oluşturmadı. Bu da Samsung’un Plus modellerini rafa kaldıracağına dair spekülasyonlarına yol açtı.


Samsung Galaxy S25 serisi eksik mi geliyor?Samsung Galaxy S25 serisi eksik mi geliyor?

Samsung Galaxy S25 serisi eksik mi geliyor?

Samsung, Galaxy S25 serisinde üç model tanıtacak mı? Son iddialar Galaxy S25 Plus’ın geleceğinin belirsiz olduğunu ortaya koydu.

İlgili raporlar, Samsung’un genellikle modellerini piyasaya sürmeden 6 ay önce veritabanına kaydettiği yönündeydi. S25 Plus’ın kaydedilmesindeki gecikme ise seriden ayrı tutulabileceğini düşündürdü. Bu da Galaxy S25+’ın geliştirilmediğini gösteriyordu.

Galaxy S25 Plus artık GSMA sisteminde SM-S936U model numarasıyla listeleniyor. Yani önümüzdeki yıl küresel olarak piyasaya sürüleceğini söylemek mümkün.

Galaxy s25 iPhone 16 ProGalaxy s25 iPhone 16 Pro

Daha önceki sızıntılar ise Galaxy S25 ailesinin oyun performansını gözler önüne serdi. Buna göre Genshin Impact’i saniyede 120 FPS hızında çalıştırabileceği iddia edildi.

Peki siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bir Cevap Yazın