“Setcard, Kullanıcılarına Büyük Avantajlar Sunacak Yeni Bir İş Modeline İmza Atıyor! [Sponsorlu İçerik]”

Türk Hava Yolları Mil harcama platformu Shop&Miles, 10. yıl dönümünde müşterilerine büyük avantajlar sunacağı Setcard iş birliğini duyurdu.

Duyurulan kampanya kapsamında Shop&Miles ve Setcard iş birliği sayesinde kullanıcıların biriktirdiği Miller, on binlerce restoran ve markette kullanıma açılıyor.

Millerini Setcard bakiyesine dönüştür ve geniş bir kullanım platformuna sen de katıl:

Miles&Smiles üyeleri, statüleri fark etmeksizin, kazandıkları tüm Millerini shopandmiles.com aracılığıyla Setcard bakiyesine dönüştürerek 60.000’den fazla restoran ve markette harcayabilecekler.

Pratik dönüşüm ile kolaylığı yaşa:

Miles&Smiles üyeliği bulunan kullanıcılar, Setcard Mobil uygulamasını indirip üye olarak bu avantajdan yararlanabilirler.

Kullanıcılar, Mil-TL dönüşümüyle bakiye elde ederek, tüm Setcard anlaşmalı restoran ve marketlerde harcama yapma imkanına sahip olacaklar. Bu sayede, uçuşlardan kazanılan Miller günlük ihtiyaçlar için kullanılabilir hale gelecek.

Sen neredeysen, Setcard ile Millerin orada kullanıma hazır!

Setcard ve Shop&Miles, Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles üyelerine Millerini daha geniş bir alanda kullanma fırsatı sunarak, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor. Millerin günlük hayatta pratik bir şekilde değerlendirilmesine olanak tanıyor.

Anında Kullanım İmkanı: Setcard ve Miles&Smiles hesaplarını bir kez eşleştiren kullanıcılar, istedikleri miktarda Mil’i TL bakiyeye çevirerek anında kullanmaya başlayabilirler. Kullanıcılar, Setcard Mobil uygulamasından kendilerine en yakın kullanım noktalarını görüntüleyebilirler.

Milleriniz Setcard İş Birliğiyle Artık Daha Çok Hayatın İçinde!

İş birliği sayesinde Miles&Smiles üyeleri, shopandmiles.com aracılığıyla Millerini daha geniş bir alanda kullanma fırsatı kazanarak, daha zengin bir deneyim kazanıyor. Setcard ile yapılan bu iş birliği, Millerin günlük hayatta pratik bir şekilde değerlendirilmesine olanak tanıyor. Kullanıcıların uçuşlardan, Miles&Smiles anlaşmalı banka kartı harcamalarından ve Miles&Smiles program ortaklarından kazandığı Milleri günlük harcamalarında kullanması planlanarak daha fazla fayda sağlamaları hedefleniyor.

Setcard ve Shop&Miles iş birliği hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın