Tabii, işte SEO uyumlu bir başlık önerisi: “Suicide Squad Yine Zor Durumda: Yayınlanmasına Sadece 2 Gün Kala 2. Sezon Ertelendi”

2016’da Paul Lilly, benim en sevdiğim PC Gamer başlıklarından birini yazmıştı: ” Bu adamın VR’da kaya tırmanışı yaparken gerçek hayatta nasıl topa vurduğunu izleyin .” Bugün aklıma geldi, sanal kaya tırmanışıyla ilgili değil ama son anda ikinci sezonunun lansmanını durduran Suicide Squad: Kill the Justice League ile ilgili.

Ve demek istediğim, tam son dakika. Suicide Squad’ın ikinci sezonu, Mrs Freeze’i tanıtan sezon, bugünden sadece iki gün sonra, 11 Temmuz’da yayınlanacaktı . Ama o tarihe yetişemeyecek.

(Görsel kaynağı: WB Games (Twitter))

“Güncelleme: Task Force X, bir sonraki sezon için yayın zamanlamasını ayarlayacağız, #SuicideSquadGame Sezon 2 artık 25 Temmuz’da başlayacak,” geliştirme ekibi Twitter’da duyurdu . “Sabrınız için teşekkür ederiz.”

Ancak sabır açıkça yetersiz. Tweet’e gelen yanıtlar, kibarca söylemek gerekirse, genel olarak olumsuz ve sadece gecikmenin kendisi yüzünden değil, geliştirici Rocksteady’nin algılanan iletişim eksikliği yüzünden. Stüdyo, Mayıs ayının sonunda haftalık geliştirici güncellemelerini, “gelecekteki içerik hakkında paylaşacağımız büyük haberlerimiz olduğunda” daha aralıklı bir program lehine bıraktığını söyledi, ancak Haziran ayındaki bazı küçük yama notları ve sadece beş gün önce duyurulan ikinci sezonun başlangıç ​​tarihi dışında gerçekten hiçbir şey paylaşmadı.

Bu da bir sorun: Çıkış tarihini duyurduktan beş gün sonra bir gecikme koymak, bu oyunun arkasında düzgün çalışan bir makine olduğunu göstermiyor. Aksine, tam tersi ve çevrimdışı modun olmaması, Denuvo’nun varlığı ve Warner için 200 milyon dolarlık bir kayıp da dahil olmak üzere uzun bir dizi yanlış adım ve talihsizlikten sonra gelmesi özellikle korkunç görünüyor .

Şu anda pek çok kişi Suicide Squad oynamıyor – Steam’de sadece 500’ün biraz altında, ki bu büyük bütçeli canlı servis süper kahraman oyununuzun olmasını isteyeceğiniz bir yer değil – ve Rocksteady’nin bunu tersine çevirme şansı açıkça iyi değil. Ancak bunun gibi zorlanmamış hatalar, bir dönüşüm şansını zayıflatıyor. Açıkçası, WB Games Suicide Squad’ın ” şu anda duyurulan yol haritasını ” tamamlamaya söz vermiş olsa da, çok uzak olmayan bir gelecekte bu pozisyonun değişmesine hiç şaşırmam.

Gecikmenin nedeni hakkında daha fazla bilgi almak için WB Games ile iletişime geçtim ve yanıt alırsam güncelleyeceğim.

Bir Cevap Yazın