Sony’, kullanıcılara: ücretsiz PS Plus kodu gönderiyor”!

Sony Interactive Entertainment, seçilmiş PSN kullanıcılarına beklenmedik bir hediye sunuyor: Reddit kullanıcısı BusNo1748 tarafından paylaşılan bir görsele göre Sony, bazı kullanıcılara 14 günlük ücretsiz PS Plus Premium üyelik kodu göndermeye başladı. Reddit kullanıcısı, PS Plus kodunu, aboneliği sonlandıktan ve yenileme yapmadıktan kısa bir süre sonra aldığını açıkladı.

PS Plus kodu için aboneliğinizi bir süre yenilemeyin

Sony tarafından kullanıcıların bir kısmına gönderilen bu teklif, mevcut PS Plus abonelik planlarının sona ermesiyle bağlantılı gibi görünüyor. Aktif abonelere bu şekilde bir bildirim gönderilmesi veya kod gönderilmesi pek mümkün değil gibi. Bununla birlikte aboneliği sona eren kullanıcıların PSN bildirimlerini kontrol etmeleri öneriliyor.

Reddit kullanıcılarının bir kısmı, daha önce PS Plus’a hiç abone olmamış kullanıcılar da 14 günlük ücretsiz PS Plus bildirimini almaya başladığını söylüyor. Sony, muhtemelen bu hamleyle yeni kullanıcılara üç farklı PS Plus modelinin avantajlarını tanıtmak ve eski aboneleri de yeniden abone olmaya teşvik etmeyi hedefliyor.


Sony, PlayStation 6’dan sonra tamamen dijitale geçebilir!Sony, PlayStation 6’dan sonra tamamen dijitale geçebilir!

Sony, PlayStation 6’dan sonra tamamen dijitale geçebilir!

Analistler, Sony’nin PlayStation 6 ‘dan sonra tamamen dijitale geçeceğini öngörüyor. Detaylar ve gelişmeler için tıklayın.

14 günlük PS Plus Premium aboneliği, kullanıcılara geniş bir PS4 ve PS5 oyun kataloğuna erişim sağlıyor. PS Plus Extra ve Premium’a en son eklenen oyunlar arasında Monster Hunter Rise, Football Manager 2024, Crusader Kings III, Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6, After Us, Anno 1800, Police Simulator: Patrol Officers, Far Cry 4 ve çeşitli LEGO oyunları bulunuyor.

Peki sizler Sony’nin bu kampanyası ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizlere PS Plus kodu veya bildirimi geldi mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın