“Overwatch Cabaret Club” closes down and is immediately replaced by an even steamier version of Apex.

Şarkı yazarlarının bir gün ‘dünyanın dört bir yanında duyulan atış’ olarak adlandıracağı bir etkinlikte, bir Overwatch hostes kulübü Twitter’dan törensiz bir şekilde silindi ( Automaton aracılığıyla ). Ancak endişelenmeyin, bir kez daha yaşıyor.

OW_CabaretClub adlı kulüp, Overwatch temalı fiziksel bir yer değildi; aksine Overwatch’çıların ücret karşılığında kadınları yanlarında oynamaları için işe almalarına izin veren Twitter tabanlı bir hizmetti. Bahisçiler, isterlerse flörtöz bir çok oyunculu oyuna girebilir veya sesli sohbette partnerleriyle uyuyabilirlerdi.

Fikir , her Yakuza oyuncusunun aşina olduğu Japon hostes kulüplerinden geliyor . Bu kulüplerde insanlar (dürüst olalım, çoğu erkek) gelip bir içki ve söyledikleri her şeyi dikkatle dinleyen bir kadınla karşılaşabiliyor.

Kulübün Twitter hesabının yeryüzünden silinmesi uzun sürmedi. Tahminlere göre Blizzard, kulübün varlığından ve hüküm ve koşullarının ihlalinden pek hoşlanmadı, ancak stüdyoya ulaşarak kulübün Twitter’dan kovulmasında bir parmağı olup olmadığını sordum ve geri dönüş alırsam güncelleme yapacağım.

Ancak endişelenmeyin, hemen hemen hemen hemen Apex Legends temalı bir hostes kulübüyle değiştirildi. Uygun bir Apex ismi altında, yeni hesap şimdiye kadar sorunsuz bir hayat yaşadı ve EA’nın kahraman nişancı oyununun oyuncularına benzer hizmetler sundu, ki bu oyunun tüm bu konuda daha az katı kuralları var gibi görünüyor. Ya da daha muhtemel olanı, insanların sosyal medyada markasını kullanmasına pek dikkat etmiyor. Yeni hesabın yasaklı Overwatch kulübüne bağlı olup olmadığı tamamen açık değil, ancak zamanlama kesinlikle bir şekilde ilişkili oldukları izlenimini veriyor.

Makine tarafından çevrilmiş Japonca bir reklama göre, oyuncular 30 dakikalık (1500 nyan) “temel oyun” seansı için belirli miktarda “nyan” (bu, yen demenin sevimli bir yolu olabilir) ödeyebilirler ve bu seans 30 dakikalık artışlarla biraz daha düşük bir ücretle (1000 nyan) uzatılabilir. 2 saat süren “uykuya dalma” hizmeti 4000 nyan daha eklerken, “gizli bir seçenek” 6000’e mal olur ve bu da aklınızı başınızdan almaz mı? Reklamda, hizmetin bazı hosteslerinin tüm seçenekleri yerine getirmediği belirtiliyor.

Ne olursa olsun, kulübe ulaşıp bu ve diğer soruları açıklığa kavuşturmasını istedim ve geri dönüş alırsam güncelleme yapacağım. Öte yandan, içinde yaşadığımız dünyayla ilgili daha geniş kafa karışıklığımın hiçbir zaman çözülemeyeceği muhtemel.

Bir Cevap Yazın