Tam Bir Oyun Canavarı: iQOO Neo 9S Pro Plus Lansmana Yürüyor!

iQOO’nun yeni amiral gemisi modeli için beklenen haber geldi. Bugün cihazın lansman tarihini resmi olarak ortaya koyan iQOO, bazı özellikleri de doğruladı. İşte iQOO Neo 9S Pro Plus’ın özellikleri, AnTuTu performans raporu ve dahası…

Bugün neredeyse tüm detayları ile karşımıza çıkan iQOO Neo 9S Pro+, AnTuTu rapolarını da paylaştı. AnTuTu’da 2 milyon 335 bin 110 gibi etkileyici bir puan almayı başaran Neo 9S Pro+, piyasanın en hızlı telefonu Red Magic 9S Pro+’ın biraz gerisinde kalıyor. Yani piyasanın en hızlı cihazları arasında yer alıyor.

Gücünü Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden alan cihaz, 16GB’a kadar LPDDR5X RAM bellekler ile donatılıyor. Depolama tarafında da 1TB’a kadar birden fazla UFS 4.0 seçenek sunan cihaz, elektriksel anlamda gücünü 120W hızlı şarj destekli 5500 mAh’lik pilinden alıyor.


Snapdragon 8 Gen 3’lü tablet Honor MagicPad 2 lansman öncesi sızdı!Snapdragon 8 Gen 3’lü tablet Honor MagicPad 2 lansman öncesi sızdı!

Snapdragon 8 Gen 3’lü tablet Honor MagicPad 2 lansman öncesi sızdı!

Honor MagicPad 2 lansman öncesi tasarımı ve özellikleri ile karşımıza çıktı. İşte MagicPad 2’nin bilinen tüm detayları…

6,78 inç OLED ekranı ön kısmında taşıyan Neo 9S Pro Plus, bu panelde 144Hz yenileme hızı ve 1,5K çözünürlük sunuyor. Yine ön tarafta 16 Megapiksellik bir selfie kamerası taşıyan cihaz, arka tarafta ana kamera olarak 50 Megapiksellik bir sensör kullanıyor. Bunun yanında ise 50 Megapiksellik ikincil bir kamera yer alıyor. Android 14 tabanlı OriginOS 4 ile çalışan Neo 9S Pro+, siyah, beyaz ve mavi-beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor.

11 Temmuz’da resmi olarak tanıtılacak iQOO Neo 9S Pro Plus görünüşe göre gerek özellikleri gerek tasarımı ile dikkat çeken bir model olacak. Siz Neo 9S Pro Plus’ı nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın