“TEMU Güvenilir mi? Hürjet’i ABD mi Alacak? Donanımlar Pahalanacak! Teknoloji Muhabbeti”

Her cuma saat 17:00’da gerçekleşen Teknoloji Muhabbeti, teknoloji dünyasının nabzını tutan ve haftalık gündemi değerlendirdiğimiz yayınımız bugün de sizlerle. Bu hafta da SDN editörü Alp ve Genel Yayın Yönetmeni Tolga Cem Küçükyılmaz’ın katılımıyla gerçekleşecek olan programda, teknoloji dünyasında yaşanan en güncel gelişmeler, yenilikler ve önemli haberler ele alacağız.

TEMU güvenilir mi? Hürjet’i ABD mi alacak? Donanımlar pahalanacak!

Öne çıkan bazı haberler şu şekilde: ABD Sierra Nevada, Donanma’ya Hürjet Önerisi: ABD’nin Sierra Nevada Corporation, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından üretilen Hürjet’i ABD Donanması’na önerdi.

Google Pixel 9 Ultrasonik Parmak İzi Okuyucu ile Gelebilir: Google’ın Pixel 9 modelinde ultrasonik parmak izi okuyucu kullanmayı planladığı söylentileri var. YouTube, Deepfake Videoları Kaldırmanıza İzin Verecek: YouTube, kullanıcıların deepfake videolarını tespit edip kaldırabilmesi için yeni bir araç sunmayı planlıyor.

Tesla Güncellendi: Amazon ve YouTube Music: Tesla araçlarına Amazon ve YouTube Music desteği getiren yeni bir güncelleme yayınladı. Türkiye’de Kapatılan Threads Kullanıcı Sayısı ile Rekor Kırdı: Türkiye’de erişime kapatılan Threads, kullanıcı sayısı ile dünya genelinde rekor kırdı.

Herkesin Merak Ettiği Temu Nedir?: Temu, uygun fiyatlı ürünler sunan bir alışveriş platformu olarak tanıtıldı. Gürgençler, Apple Premium Reseller Forum Trabzon: Gürgençler, Trabzon’da Apple Premium Reseller mağazası açtı.

Tesla Elektrikli Araç Teslimat Tahminleri: Tesla, 2024 yılı için elektrikli araç teslimat tahminlerini güncelledi. RAM ve Ekran Kartları Fiyatlarına Zam Geliyor: RAM ve ekran kartı fiyatlarında artış bekleniyor.

Tuşlu Telefon Satışları Tavan Yaptı: Tuşlu telefon satışları, akıllı telefon pazarında yeniden yükselişe geçti.

PlayStation Oyunlarına Zam Geldi: PlayStation oyunlarının fiyatlarına zam yapıldı.

Mercedes İçten Yanmalı Motorlara 1.5 Milyar Dolar: Mercedes, içten yanmalı motorların geliştirilmesi için 1.5 milyar dolar yatırım yapmayı planlıyor.

Oyuncu, Rakibine Gerçek Hayatta Saldırdı: Bir oyuncu, rakibine gerçek hayatta fiziksel saldırıda bulundu. Snapdragon X Elite İşlemcili Asus Vivobook S15 İnceleme: Snapdragon X Elite işlemcili Asus Vivobook S15’in detaylı incelemesi yapıldı.

Google, Android Koleksiyonlar Telefon Özelliği: Google, Android cihazlar için Koleksiyonlar adlı yeni bir özellik tanıttı.

Bir Cevap Yazın