“Bir devi yerle bir etmenize olanak tanıyan ‘tarihi macera’ oyunu GOG’da ücretsiz!

“The First Templar fragmanı bir ogre’yi yere seriyor” başlığını 2011’de yazmıştık ve buna rastladığım anda hemen daha fazlasını bilmek istediğime inanabilirsiniz. Benim için (ve eğer en ufak bir merakınız varsa sizin için) iyi haber şu ki The First Templar artık GOG’da da ücretsiz .

O fragman daha sonra silindi -13 yıl uzun bir süre- ama sanırım bu:

Fragman – THE FIRST TEMPLAR Gamescom 2010 Fragmanı – YouTube
Fragman - THE FIRST TEMPLAR Gamescom 2010 Fragmanı - YouTube

İzle

The First Templar, sapkın ilan edilen bir soylu kadınla seyahat eden bir Fransız Templar hakkında “kapsamlı bir tarihi macera”dır. Muhtemelen bu ortaklıktan kaynaklanan bazı sorunları hemen hissedebilirsiniz, ancak odak noktası bu potansiyel olarak zor durumda değildir: Bunun yerine, oyuncular “Tapınak Şövalyeleri Tarikatı’nın ardındaki gizemleri ortaya çıkarmalı, büyük bir komploda rol almalı ve Kutsal Kase’nin sırrını keşfetmelidir” ve tüm bunları Engizisyon, Fransa Kralı IV. Philip ve Saracens’in yanlış yazılmış hali olduğunu varsaydığım “Sacracen” gibi düşmanlarla uğraşırken yapmalıdır.

(Eğer gerçekten MMA stilinde kullandığınız devin gerçek adıysa, o zaman karışıklıktan dolayı özür dilerim. Önemli olan, Mobygames’te görüntülenebilen The First Templar’ın kutulu baskısının arka kapağında Sarazenler’e özel bir gönderme var, bu yüzden bunun bir yazım hatası olduğundan oldukça eminim.)

Her durumda, oldukça iyi bir oyun gibi görünüyor. İncelemedik ama GOG’da 3,75/5 puanı ve Steam’de “çoğunlukla olumlu” kullanıcı yorumları var ve Metacritic’teki %57’lik toplam puan harika olmasa da, size ücretsiz olduğunu tekrar hatırlatacağım. Bu, benim açımdan ölçekte en az 15 puan daha değerinde.

The First Templar: Special Edition, sitenin devam eden yaz indiriminin bir parçası olarak 6 Temmuz’a kadar GOG’da ücretsiz . Bu indirimde çok güzel fırsatlar var; indirim 10 Temmuz’a kadar devam edecek.

Bir Cevap Yazın