Uzun Süredir Beklenen Matrix Karakteri, Multiversus’a Geldi: Detaylar Burada!”

Warner Bros Games, popüler çevrimiçi dövüş oyunu MultiVersus’a heyecan verici bir ekleme yapacağını duyurdu: The Matrix film serisinin ikonik kötü karakteri Ajan Smith, 8 Temmuz’da oyunun kadrosuna katılacak. ‘Kelime Oyunları ve Kötülük’ adı verilen birinci sezon duyurusuyla oyuna katılacağı duyurulan Ajan Smith, oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı.

Ajan Smith, Matrix serisindeki hareketlerini sergileyebilecek

Şirket, Agent Smith’in oyun içi görünümünü ve oynanış tarzını gösteren yeni bir video yayınladı. Bu video ile daha önceden oyuna geleceği zaten açıklanmış olan Ajan Smith’in MultiVersus evreninde nasıl hareket edeceği ve savaşacağı konusunda bilgi sahibi olduk. Her ne kadar dördüncü filmle karizması biraz çizilmiş olsa da Matrix üçlemesinin efsanesi Smith için oldukça güzel animasyonlar hazırlandığını söyleyebiliriz.

YouTube videoYouTube video

[embedded content]

SDNSDNShiftdelete.net
MultiVersus, Warner Bros.’un geniş karakter yelpazesinden faydalanarak, farklı evrenlerden gelen kahramanları ve kötü karakterleri bir araya getiriyor. Ajan Smith’in eklenmesi, oyunun çeşitliliğini artırırken, The Matrix hayranlarını da cezbedecek bir hamle olarak görülüyor.Oyuncular, Agent Smith’i kontrol ederken The Matrix’teki yeteneklerinin birçoğunu kullanabilecekler. Dodge adı verilen kurşundan kaçabilme gücü, hızlı refleksleri, dövüş yetenekleri ve kendini çoğaltabilme yeteneği gibi özellikler, oyun içinde kendini gösterecek.

Ajan Smith’in oyuna eklenmesi, MultiVersus’un sürekli genişleyen kadrosunun en son örneği. Oyun, düzenli güncellemeler ve yeni karakter eklemeleriyle canlılığını koruyor. Warner Bros’un elindeki markaları ve karakterleri düşününce, eğer oyun devamlılığını korursa onlarca farklı karakter de yapımda yer alabilir.


Matrix 5 için imzalar atıldı! İşte yönetmeniMatrix 5 için imzalar atıldı! İşte yönetmeni

Matrix 5 için imzalar atıldı! İşte yönetmeni

Warner Bross, yeni Matrix filmi için hazırlıklara başladı. Matrix 5 devam filmi konusu belli olmasa da yönetmeni çoktan belli oldu.

Siz de oyunu ücretsiz olarak indirip oynamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Multiversus hakkında ve Ajan Smith eklemesiyle ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın