Dragon Age”: The Veilguard’da ,bir penis görüp göremeyeceğinizin bir spoiler olduğu anlaşılıyor”

Game Informer memeleri gördü — özellikle dergi, Dragon Age: The Veilguard’ın karakter yaratıcısında üstsüz bir karakter gördü, bunu yakın zamanda özel makaleler dizisinin bir parçası olarak önizledi . Bu, Dragon Age serisinin şu ana kadar sergilediği en açık çıplaklık.

Oyun yönetmeni Corrine Busche dergiye yaptığı açıklamada, “Bu olgun bir RPG” ifadelerini kullandı.

Ancak karakter yaratıcısı belden aşağı özel bir anatomi göstermedi ve Game Informer, BioWare’e RPG’nin tam çıplaklık içerip içermeyeceğini (örneğin romantik sahneler sırasında) sorduğunda geliştiricinin hayranların bunu kendi gözleriyle keşfetmelerini istediğini söylediğini bildirdi.

Doğru anladığımdan emin olmak için bunu birkaç kez okumam gerekti. BioWare, oyuncuların Dragon Age: The Veilguard’da penis ve vajina olup olmadığını kendilerinin keşfetmesini istiyor? Ne tuhaf ve tuhaf bir cevap! Game Informer, bunun “genital organlardan bahsettiğimizi düşünürsek ilginç bir cevap” olduğunu belirtti, ancak açıklama yapmadı.

Çok uzun zaman önce değil, cevabın hayır olacağını varsayardım. Bir zamanlar Mass Effect’in yarı çıplak karakterlerinin beceriksizce birbirlerinin üzerine tırmanması konusunda tam bir kablolu haber soytarısı çılgınlığı olmuştu ve büyük yayıncılardan ihtiyatlı olmalarını beklemeye başladım – öpücük, öpücük, kararma . Ancak Larian geçen yıl Baldur’s Gate 3’te hiçbir şeyi saklamadı ve herhangi bir olumsuz sonuç varsa bile, bunlar belli değildi: Tüm zamanların en popüler RPG’lerinden biri.

Yani mantıklı bir soruydu ama cevabı için aynı şeyi söyleyemem—testisleri görüp görememeniz spoiler olarak ele alınması gereken bir şey gibi görünmüyor ama belki de hikaye gerçekten bir yerlere gidiyor. Her iki durumda da, birçok kişinin oynamadan önce bilmek isteyeceği bir şey: Baldur’s Gate 3 çıplaklığı konusunda açık sözlü ve bunu gizlemek için bir ayar içeriyor.

Durum böyle olunca, tahminimce The Veilguard belden aşağı herhangi bir ayrıntı göstermeyecektir, ancak sanırım birlikte keşfedeceğimiz bir şey. Kesinlikle üstsüzlük içerecek, artık öğrendik, ancak bunu amaçladıkları “olgun” tonla ilişkilendirmekte isteksizim, “meme ucunu serbest bırak” inancından dolayı – çıplak bir erkek göğsünün her zaman seks anlamına geldiği varsayılmaz. (Eh, bir BioWare oyununda muhtemelen seks anlamına gelir, ancak fikri anladınız.)

Game Informer’ın haberi sayesinde, bu hafta Veilguard’ın zorluk seçenekleri hakkında da yeni detaylar öğrendik. Bu seçenekler ölümü tamamen kapatmanıza olanak tanır ve yoldaşlarla ilişkileri nasıl geliştireceğimizi gösterir . Ayrıca karakter yaratıcısı hakkında da daha fazla bilgiye sahipler .

Bir Cevap Yazın