“Watch Dogs Filmi: İsteyen Var mı? Detaylar Burada!”

2013’te Ubisoft’un Watch Dogs serisine dayanan bir film için planlarını duyurduğunu hatırlıyor musunuz? Hayır mı? Ben de hatırlamıyorum ve adil olmak gerekirse Ubisoft’un da unutmuş gibi hissettiriyor. O zamandan beri proje neredeyse hiç yaşam belirtisi göstermedi, ta ki bu yılın başlarında EKG’de bir bip sesi duyulana kadar, aniden başrol oyuncusu ve yönetmeni olunca .

Şimdi Ubi sonunda karar vermiş gibi görünüyor, hey, belki de üç Başkan önce duyurduğumuz Watch Dogs filmini yapmalıyız. Şirketin resmi Twitter’ındaki son tweet’te, hemen altında daha önce duyurulan yönetmenin adı Mathieu Turi’nin yazdığı “Watch Dogs” etiketli bir film seti klaketinin görüntüsü yer alıyor. Tweet’in metni, bir Watch Dogs Filmi etiketiyle birlikte “Lights_Camera_Action.exe” sözcüklerinden oluşuyor ve Ubi, iyi bir ölçü için eğlence şirketi New Regency’yi bile etiketledi.

Sanki bu, filmin yapımına başlandığını fazlasıyla açık bir şekilde göstermiyormuş gibi, fotoğrafın alternatif metninde “Watch Dogs filminin setinde çekildi” ifadesi yer alıyor. Ayrıca “arka plandaki kişi bilgisayarda çalışıyor gibi görünüyor” ifadesi de yer alıyor. Eğer benden bir Watch Dogs filmi yapmamı isteseydiniz, tam olarak bunu koyardım.

Şimdilik başka ayrıntı yok, ancak bunun nispeten yakın bir gelecekte gerçek olabileceği anlaşılıyor. Bu, her neyse, önceki 11 yıllık bekleyişe göre. Ayrıca, konunun ne olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. 2’deki neşeli uyumsuzlar grubuna mı odaklanacak? Legion’daki tuhaf Eisenstein tarzı “herkes kahraman” olayı mı? Yoksa sadece Aiden Pearce ve ikonik şapkası mı olacak , çünkü Fransa’da birileri açıkça o adamı bırakamıyor mu?

Bunu öğrenmek için beklememiz gerekecek. Şimdilik bildiğimiz tek şey, Talk To Me yıldızı Sophia Wilde ve Hunger Games adamı Tom Blyth’i açıklanmayan rollerde görmeyi bekleyebileceğiniz. Ayrıca, bilgisayarda biri olacak.

Bir Cevap Yazın