“Xbox Game Pass” için CoD Modern, Warfare 3 sürprizi”!

Microsoft, geçtiğimiz gün Xbox Game Pass fiyatlarına zam yaptı. Bu etkiyi hafifletmek için elinde bulundurduğu büyük yapımları Game Pass’a dahil etmeye çalışıyor. Call of Duty: Modern Warfare 3, abonelik servisine eklenen ilk büyük yapım olabilir.

Microsoft, geçtiğimiz aylarda Diablo 4’ü Game Pass’a dahil etmişti. Bu da Activision-Blizzarda oyunlarının abonelik servisine ekleneceğini gösterdi. Microsoft ayrıca Call of Duty: Black Ops 6’nın ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceğini duyurdu.

call-of-duty-black-ops-6-woodscall-of-duty-black-ops-6-woods

Sektörün güvenilir isimlerinden Tom Henderson, Modern Warfare 3’ün Xbox ve PC Game Pass için duyurulacağını iddia etti. Bu da Microsoft’un Activision-Blizzard’ı satın almasından bu yana Game Pass’e eklediği ikinci Call of Duty oyunu olacağını gösteriyor.


Xbox Game Pass için bir zam daha geliyor: İşte tarih!Xbox Game Pass için bir zam daha geliyor: İşte tarih!

Xbox Game Pass için bir zam daha geliyor: İşte tarih!

Xbox Game Pass cephesinden hem zam hem de oyuncular için pek de hoş olmayan haberler geldi. İşte son bilgiler…

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen 2021 tarihli Modern Warfare 3; Modern Warfare serisinin hikayesini devam ettiriyor. Çok oyunculu modların yanı sıra, aksiyon dolu senaryosu ve Treyarch destekli açık dünya zombi co-op moduyla büyük ses getirdi.

Microsoft, popüler abonelik hizmeti Xbox Game Pass’te önemli değişiklikler yapacağını doğruladı. Bu değişiklikler, Ekim ayında piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Black Ops 6’nın lansmanı öncesinde gerçekleşecek ve temel abonelik paketinde ilk gün çıkışları resmen kaldırılacak.

Black Ops 6 ise 25 Ekim tarihinde Game Pass, PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için sunulacak.

Bir Cevap Yazın