“Yeni Xiaomi Mix Flip ve Mix Fold 4 Modelleri Bu Ay Satışa Sunulacak!” Bu başlık, yeni Xiaomi telefon modellerinin piyasaya çıkışını duyurarak okuyucunun dikkatini çeker. Ayrıca ürünlerin isimlerini ve çıkış tarihini net bir şekilde belirtir, potansiyel alıcıların ve teknoloji meraklılarının ilgisini çekmeyi hedefler.

Xiaomi Mix Flip ve Mix Fold 4 tanıtım tarihi

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Mix Fold 4 ve Mix Flip katlanabilir modellerinin bu ay piyasaya sürüleceğini açıkladı. Ayrıca Jun, telefonların Pekin Changping’deki yeni Xiaomi akıllı fabrikasından çıkacak ilk cihazlar olacağını da duyurdu.

Tesis 81.000 metrekare büyüklüğünde olacak ve yılda 10 milyon amiral gemisi telefon üretebilecek. Xiaomi bu tesise 2.4 milyar CNY (yaklaşık 330 milyon $) yatırım yaptı. Fabrika Jun’un akıllı üretim platformu olarak adlandırdığı bir yapıya sahip.

Bu platform bağımsız kararlar alabiliyor ve süreçleri iyileştirmek için bunları uygulayabiliyor. Xiaomi, bunun ekipman sorunlarını teşhis etmeyi ve hatta otomatik hammadde ve bileşen satın alımları yapmayı içerdiğini ayrıntılı olarak açıkladı.

Bir Cevap Yazın