Namaz vakitleri —
  • İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • Sonraki namaza kalan süre
    00
    SAAT
    :
    00
    DAKİKA
    :
    00
    SANİYE
  1. Haberler
  2. Yerel haber
  3. Bitlis’te 22.256 m² arsa 480.000 TL muhammen kiraya verilecek

Bitlis’te 22.256 m² arsa 480.000 TL muhammen kiraya verilecek

Bitlis İl Encümeni, 17 Temmuz 2025'te, Pınarbaşı Mahallesi'ndeki 22.255,99 m² taşınmazın 6167,99 m² kısmını 480.000 TL yıllık kira bedeli ile 3 yıllığına ihale edecek.

featured
0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİTLİS İL ENCÜMEN BAŞKANLIĞINDAN

  1. Mülkiyeti İdaremize ait Bitlis İli Mutki İlçesi Pınarbaşı Mahallesi 218 Ada 3 parseldeki 22.255,99 m² yüzölçümlü taşınmazın 6167,99 m2 yüzölçümlü kısmı aşağıda yıllık kira bedeli, ihale tarih ve saati belirtilen 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 35 /c maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiraya verilecektir.
  2. İhale ile ilgili şartname ve ekleri ihale gün ve saatine kadar mesai saatleri içinde Bitlis İl Özel İdaresi Strateji Geliştirme Müdürlüğü Emlak Servisinde görülebilir. Şartname Bedeli 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

3 – İhale, 17/07/2025 Perşembe günü saat 11 : 00 ‘ de İl Özel İdaresi Hizmet Binasındaki İl Encümeni Toplantı Odasında İl Encümenince yapılacaktır.
4 – İhaleye esas yıllık muhammen kira bedeli 480.000,00-TL’ dir. Açık arttırma bu bedel üzerinden yapılacaktır.
5 – Geçici teminat, taşınmazın tahmin edilen 1 yıllık kira bedeli KDV hariç 480.000,00-TL ve geçici teminat miktarı bu bedelin % 3’ u olan 14.400,00-TL-dir.

S.NO ADI KDV HARİÇ 1 YILLIK MUHAMMEN KİRA BEDELİ GEÇİCİ TEMİNAT İHALE TARİH VE SAATİ
1 ARSA 480.000,00-TL 14.400,00-TL 17/07/2025 11:00

6- Geçici teminat bedelinin nakit olarak yatırılması halinde, İdaremizin Türkiye Ziraat Bankası Bitlis Şubesi nezdindeki 13796394-5023 hesap nolu, TR770001000093137963945023 İBAN nolu hesabına yatırılarak dekontunun teklifle birlikte ibraz edilmesi gerekmektedir.
7-İhaleye girebilmek için ;

  1. Geçici teminat ve Şartname Bedelinin yatırıldığına dair dekont (ortak girişimlerde biri veya ortaklaşa sağlanabilir)
  2. Adres beyanı, (ortak girişimlerde pilot ortağın adresi esas alınır.)
  3. İmza sirküsü, (ortak girişimlerde bütün ortakların ayrı ayrı)
  4. İhaleye girilen yıl vizeli isteklinin bağlı olduğu oda belgesi, (ortak girişimlerde bütün ortakların ayrı ayrı)
  5. Vekaleten iştirak edeceklerde vekaletname,
  6. Tüzel kişilerde Ticaret Sicil Gazetesi ve Yetki Belgesi, (ortak girişimlerde bütün ortakların ayrı ayrı)
  7. Ortak girişim olması halinde Ortak Girişim Belgesi,
  8. Yasaklı olmadığına dair beyanname, (ortak girişimlerde bütün ortakların ayrı ayrı)
  9. Şartnamede aranan yeterlilik şartlarının sağlanması gerekmektedir.
  10. Posta, e posta, telgraf, faksla v.b. yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.
  11. Her sayfası ayrı ayrı imzalanmış ihale şartnamesi, (ortak girişimlerde bütün ortakların ayrı ayrı)
  12. İhale tarihi itibarıyla Vergi borcu olmadığına dair ilgili Vergi Dairesi Müdürlüğünden alınmış onaylı belge, (ortak girişimlerde bütün ortakların ayrı ayrı)
  13. İhale tarihi itibarıyla SGK borcu olmadığına dair ilgili Sigorta Müdürlüğünden onaylı belge, (ortak girişimlerde bütün ortakların ayrı ayrı)

8 – Ortak girişimi temsil eden ortak belgeler tüm ortaklarca imzalanacaktır.
9- İhaleye girmek isteyen istekliler, yukarıda istenen belgeler ile birlikte, belirtilen tarih ve saatte belirtilen yerde ihaleye iştirak edebileceklerdir.
10 – İhale komisyonu, gerekçesini kararda belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. İhale komisyonların ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

#ilangovtr Basın No ILN02246993
Bitlis’te 22.256 m² arsa 480.000 TL muhammen kiraya verilecek
0

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

En Son Tv ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

En son tv ile Sohbet Et

En son tv ile Haber Hakkında Sohbet

Yapay zeka asistanı

Yapay zeka yanlış bilgi üretebilir