Namaz vakitleri —
  • İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • Sonraki namaza kalan süre
    00
    SAAT
    :
    00
    DAKİKA
    :
    00
    SANİYE
  1. Haberler
  2. GÜNCEL
  3. Skorboard ihalesi iptal ilanı

Skorboard ihalesi iptal ilanı

featured
0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İHALE İPTAL İLANI

SKORBOARD SATIN ALINACAKTIR ihalesi,

24.09.2025 Tarih ve 12065841 Sayılı yazı gereği teknik şartnamede eksiklikler tespit edildiğinden ihale iptal edilmiştir.

İhale Kayıt Numarası (İKN)

:

2025/1443687

1- İdarenin

1.1. Adı

:

ÇORUM GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

1.2. Adresi

:

YAVRUTURNA MAHALLESİ GAZİ PAŞA SOKAK NO: 66 ÇORUM MERKEZ/ÇORUM

1.3. Telefon numarası

:

03642231020

2-İptal edilen ihaleye ait ilanın yayımlandığı

2.1. Kamu İhale Bülteninin tarih ve sayısı

:

15.09.2025 – 5448

2.2. Gazetenin adı ve tarihi (yayımlanmış ise) :

:

ÇORUM HAKİMİYET/www.corumhaber.net – 15.09.2025

3- İhale İptal Tarihi

:

25.09.2025

#ilangovtr Basın No ILN02302404
Skorboard ihalesi iptal ilanı
0

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

En Son Tv ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

En son tv ile Sohbet Et

En son tv ile Haber Hakkında Sohbet

Yapay zeka asistanı

Yapay zeka yanlış bilgi üretebilir